DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Çalışma Odanızı İşlevsel Hale Getirecek Öneriler

5 ay önce
9 kez görüntülendi

Çalışma Odanızı İşlevsel Hale Getirecek Öneriler

Home Office çalışanlar, eve iş getiren kişiler için evde bir çalışma odası bulunması büyük kolaylık sağlamaktadır. Ev ortamının rahatlığından sıyrılıp odaklanmanızı sağlayacak ve tüm materyalleri bir arada tutabileceğiniz kişisel çalışma odası dekorasyonu evler için oldukça önemlidir.

Çalışma Odası Dekorasyonu

Çalışma Odası Dekorasyonu

Birçok kişi yeterli alana sahip olmadığında genellikle evin bir köşesini çalışma köşesi dekorasyonu ile kurtarmaktadır. Fakat fazladan bir odayı çalışma odası yapacaksanız şanslısınız. Çalışma odası dekorasyonunda dikkat edilmesi gerekenler öncelikle işlevsel, rahat olmasıdır.

Çalışma Odası Düzeni

Çalışma Odası Düzeni

Masanızı Konumlandırın

Çalışma odasını düzenlemeye başlarken öncelikle masanızı konumlandırmakla başlayın. Çalışma odasının en çok ışık alan yerine masanızı yerleştirmek gün ışığından daha çok tasarruf yapmanızı sağlayacaktır. Pencere önünü çalışma masanız için tercih edebilirsiniz.

Çalışma Odası Dekorasyon Fikirleri

Çalışma Odası Dekorasyon Fikirleri

Rahat ve konforlu bir çalışma sandalyesi tercih etmeye özen gösterin. Masa üzerinde çok fazla aksesuar bulundurmak dikkatinizi dağıtacaktır. Bunun yerine modern bir kalemlik, kartvizitlik gibi gerekli aksesuarları kullanın.

Çalışma Odası Aksesuarlar

Bir çalışma odasında en büyük ve en önemli aksesuar kitaplıktır. Dosyalarınızı, evraklarınızı, gerekli kitap ve ajandalarınızı koyacağınız bir kitaplık edinin. Bunu hazır alabileceğiniz gibi tarzınızı yansıtacak bir tasarımı da tercih edebilirsiniz.

Dekorasyon Fikirleri: Çalışma Odası

Dekorasyon Fikirleri: Çalışma Odası

Kitaplığın çalışma masası yakınında bulunması işinizi kolaylaştıracaktır. Ayrıca kutulayarak depolamak daha hızlı ve işlevsel bir alan oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Çekmecelerinizde de bölümler halinde kutular içerisinde düzenleme yapmanız karışıklığı önleyecektir.

Şık bir masa lambası, birkaç fotoğraf çerçevesi ile odanıza hareketlilik ve canlılık kazandırabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık