DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Cardin Mobilya Genç Odaları ve Fiyatları 2017

1 yıl önce
40 kez görüntülendi

Cardin Mobilya Genç Odaları ve Fiyatları 2017

Mobilya sektörü alanında hizmet veren markalar arasında yer alan Cardin mobilya ismi ilk etap da yabancı bir marka gibi algılanır. Ama biraz firma hakkında araştırma yapıldığında aslında bizden birisi olduğunu görüyoruz.

Anadolu’muzun gözbebeklerinden olan Eskişehir de temelleri altına Cardin Mobilya önce ülkemizde adım adım ilerleyerek son dünyaya açılan bir marka oldu. Yaşam alanlarında rahatına ve konforuna düşkün olanlar için dayanıklı, rahat, konforlu mobilya ürünleri tasarlayarak uygun fiyatlarıyla müşterilerin hizmete sunuyor.

Modern, şık ve zarif çizgilerin hakim olduğu mobilya ürünleri arasından gençlerimizin beğeneceğini umduğumuz yeni sezon Cardin Mobilya genç odaları ve fiyatlarına göz attık.

en-yeni-genc-odasi-takimlari

Cool Genç Odası Takımı : 3.334

Rahatın düşkün aynı zamanda enerji dolu bir ruha sahip olan gençlerin yeni tercihi. Siyah ve beyaz rengin muhteşem uyumu bir kez da tüm sade zarafetini genç odalarına yansıtıyor. Kendine özgü bir duruşu olan gençleri en güzel anlatan genç odalarından biri

cardin-mobilya-genc-odasi-fiyatlari-2017

Atalay Genç Odası Takımı : 3.154

Gençler odalarında geçirdikleri zaman diliminde hem ruhen hem de bedenen rahatlamaları için tasarlanmış olan bir takım karşımızda. Tercih edilen ahşabın sıcaklığı, kahverenginin dinlendirici, turkuazın ise canlılığından yararlanmış olan bu takım odanızın ambiyansını değiştirip pozitif enerji katacaktır.

genc-odasi-takimlari-2017-cardin-mobilya

Elin Genç Odası Takımı : 3.703

Genç kızların odasına kurulmaya aday. Elin Genç odası takımında tercih edilen beyaz renkler ahşabın sıcaklığıyla buluşarak ortamda ferah bir ambiyans oluşturuyor. Yatak başlığının kumaşında tercih edilen pudra rengi ise yatağın ve takımın görselliğini artıran unsurlar arasında yerini almaktadır.

cardin-mobilya-genc-odasi-takimlari-fiyatlari-cardin-mobilya-meric-genc-odasi-takimi

Meriç Genç Odası Takımı : 3.567

Modern çizginin tasarımlarla buluştuğu odanıza konforu ve rahatlığı sunacak olan yeni bir genç odası daha. Meriç genç odası takımını oluşturan üniteler sade ve modern çizgiyi ön planda tutarak odalarınıza doğal bir sıcaklık katıyor.

en-yeni-genc-odasi-takimi-ornekleri-cardin-mobilya-didim-genc-odasi

Didim Genç Odası Takımı : 2.497

Gençler, bir genç odası takımı sizce nasıl olmalı ? Öncelikle fiyatı uygun olmalı. Ruhumu odama yansıtacak forumlarda dizayn edilmeli. Günümüzün modern çizgileriyle dizayn edilmeli.

yeni-sezon-cardin-mobilya-genc-odasi-takimlari

Tuna Genç Odası Takımı : 3.751

Tarzınızı ve ruhunuzu en güzel şekilde yansıtacak genç odaları Cardin Mobilyada bulabilirsiniz.

Aramalar:

  • cardin meriç genç odası
  • cardin genç odası
  • cardin mobilya elin genc odasi kullananlar
  • cardin mobilya genç odası

Cardin Mobilya Genç Odaları ve Fiyatları 2017 Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık