DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Cardin Mobilyadan Çok Şık Josephine Koltuklar

9 ay önce
15 kez görüntülendi

Cardin Mobilyadan Çok Şık Josephine Koltuklar

Şöyle evinizin her odasında rahatlıkla kullanabileceğiniz bulunduğu ortamda elegan bir görünüm oluşturacak bir koltuk olsa nasıl olurdu,acaba ?

Bir taraftan duruşuyla evinizi zengin bir görünüme kavuşturacak,bir taraftan da konfor ve rahatlıkla ruhunuzu birazcık şımartıp kendinizi iyi his etmenize yardımcı olan bir koltuk istemez misiniz ?

Şöyle bir taraftan yazıyı okuyup bir taraftan da böyle bir koltuğun nasıl bir dizayna sahip olduğunu evinizin ambiyansını nasıl değiştireceğini bir an olsun düşündüğünüzü hayal eder gibiyiz.

Sizleri daha fazla merakta bırakmadan hemen açıklıyoruz. Daha çok dizilerde görmeye alıştığımız yatak odası ve salon konsepti içinde yer alan josephine koltuklardan bahsediyoruz.

Yaşam Alanların Yeni Gözdesi Josephine

Geçenlerde Cardin mobilya koltuk takımı modellerini incelerken birden gözümüze asil bir duruş sergileyen aynı zamanda zengin bir duruşa sahip olan Cardin mobilya josephine koltuk modelleri gözümüze çarptı. Tabi bu asaleti görür görmez sizlerle paylaşmak istedik.

Bir Zamanlar Yatak Odaların Vazgeçilmezleri Arasındaydı

Başta belirtiğimiz gibi josephine genelde dizilerin yatak odası dekorasyonlarında görmeye başlamıştı. Gün içerisinde odaya çekilip biraz dinlemek için soluğu bu dinleme koltuğun üzerinde alınırdı. Bir zaman oldukça popüler olan bu koltuklar ortadan çekildiler.

Şimdi Yeni İmajıyla Evimizin Her Alanında

Her dekorasyon trendi gibi bu trend de bir süre oldukça büyük bir talep vardır. Sonra birden bu trend sessizliğe geçti. Şimdilerde ise yepyeni görünümü ile gün yüzüne çıkmaya başlayarak başta yatak  odaları olmak üzere evimizin her alanında boy göstermeye başladı.

Yatak Odası,Oturma Odası ve Salon Derken…

Her ortamda farklı bir konfor ve rahatlık sunan bu koltuklar şimdilerde yeni imajıyla yaşam alanlarımızın farklı noktalarında zarafetini yansıtmaya devam ediyor. Her ne kadar öncelik yatak odaların konseptinde olsa da başka odaların konseptine dahil etmek mümkün.

Mesela salonlarınızı elegan bir görünüme kavuşturmak için salon takımlarınızla kombin oluşturabilirsiniz.Aynı şekilde oturma odalarınızın çizgisinde farklı bir ambiyans oluşturmak için tercih edebilirsiniz. Son kullanım alanı olarak antreleri söyleyebiliriz.Eğer evinizin antresi geniş ise elit bir konsept oluşturmak için tercih edebilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık