DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Casa Mobilya 2017 Yatak Odası Takımları

10 ay önce
16 kez görüntülendi

Casa Mobilya 2017 Yatak Odası Takımları

Yaşam alanımızın konseptine günümüzün çizgisine geleceğin çizgisini yansıtan Casa Mobilyadan herkese sevgiler.Evet sevgili arkadaşlar mobilya günlüğümüze yeni markalar ekleyip yeni sezon için üretmiş oldukları ürünleri sizlerin beğenisine sunmaya devam ediyoruz.Bugün Casa mobilyadayız. Bakalım,yeni sezon için ne gibi yenilikler bizleri bekliyor.

Yazımızın başında da belirtiğimiz gibi Casa mobilyanın ürünlerinde günümüzün çizgisine geleceğin çizginizi yansıtarak konfor ve rahatlığı ön planda tutup sıradanlıktan uzak, geleceğin trendini yansıtan mobilya ürünlerini bizlerin beğenisine sunuyor.

Bugün geleceğin trendini yatak odalarımıza yansıtacak olan modern ve klasik çizgiye farklı bir bakış açısı ile yaklaşıp görsel bir estetik yorum katan yeni sezon Casa Mobilya yatak odası takımı modellerine göz atacağız.

Ferforje Yatak Başlıklarına Estetik Bir Dokunuş

Yatak odası takımlarına baktığımıza ilk olarak göz estetiğimize birbirinden farklı görünüme sahip yatak başlıkları değiyor.Klasik ve modern çizgi arasında ince bir geçiş yapan bir yatak odası takımı arayışı içinde olanlar için ferforje yatak başlıklarını sunmuşlar.Beyazın sadeliğini ferforje yatak başlığı ile zarif bir görsellik katılmış.

Çok Şık Avangard Yatak Başlıkları

Markanın yatak odası ürünlerinde her zevke ve tarza hitap eden yatak başlıkların ürün gamında yer aldığını görmekteyiz.Eğer yaşam alanınızın konseptinde avangard çizgisi hakim ise ve bu çizgi yatak odanızın ambiyansında devam ettirmek istiyorsanız böyle bir yatak odası takımı seçebilirsiniz.

Minimalist Çizgiden Hoşlananlar İçin

Şimdilerde ev dizaynında genelde minimalist tarzın hakim olduğunu görmekteyiz.Daha az eşya daha fazla kullanım alanı aynı zamanda konfor ve rahatlık ön planda.Özellikle de bu tarz yatak odalarında daha çok tercih edildiğini görmekteyiz.Bu çizgiyi baz alarak Casa mobilya da yatak odası takımlarında genel olarak bu çizginin hakim olduğunu görmekteyiz.

Yere Yakın Yatak Modelleri diğer bir tanımlar Japon Tarzı Yatak Modelleri

Yatak odası takımlarını incelemeye devam ettiğimizde geleceğin çizgilerini yansıtan dizaynlar görmeye devam ediyoruz.Son zamanlarda yatak odalarında hem yerden tasarruf sağlamak yatak odası takımları içinde yere yakın yatakların yer aldığını görmekteyiz. Böyle bir yatak arayışı içindeyseniz böyle bir yatak tercih edebilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık