DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Çatı Katını Değerlendirmenin Yolları

11 ay önce
5 kez görüntülendi

Çatı Katını Değerlendirmenin Yolları

Evlerde genelde es geçilen noktalardan biri çatı katlarıdır. Genelde çatı katı depo niyetine kullanırız. Aslında iyi bir dekorasyonla çatı katınızı daha kullanışlı hale getirebilirsiniz.

Çatı katlarını daha kullanışlı hale getirmek için neler yapabiliriz,bir bakalım.

Çatı katını dekorasyon etmeye başlamadan önce birkaç küçük ayrıntıyı göz önünde bulundurmakta fayda var. Öncelikle bu alandaki ölü noktaları belirleyip dekorasyona o noktadan başlamak gerek. Diyelim ki tavanınızın yüksekliği pencere uygulamasına uygun değil. Bu nedenle de gün ışığından faydalanamıyorsunuz. Mekanı aydınlatmak için değişik aydınlatma araçlarından yararlanabilirsiniz.

Şöyle bir baktığımızda bu alanı oldukça farklı amaçlarda kullanabiliriz. Mesela misafirler için yatak odası olarak ya da banyo olarak değerlendirebilirsiniz.

En Güzel Çatı Katı Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri

Mesela bohem tarzını yansıtacak bir yatak odası oluşturabilirsiniz. Ya da sade ve kullanışlı bir görünüme sahip bir dizayn oluşturabilirsiniz.

En Yeni Çatı Katı Dekorasyon Fikirleri

Evde ikinci bir banyonun olması her zaman için işe yarar. Sizlerde bizimle aynı düşünce iseniz bu alanı kullanışlı bir banyo haline getirebilirsiniz.

Çatı Katını Değerlendirmenin Yolları Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık