DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Çekirdek Aile-Küçük Evler İçin Dekorasyon

3 hafta önce
21 kez görüntülendi

Çekirdek Aile-Küçük Evler İçin Dekorasyon

Çağdaş toplumun gereği olarak önce aileler küçüldü ve yaşamlar çekirdek aile olarak yaşanmaya geçildi. Ailelerin küçülmesi ile doğru orantılı olarak mekanlar yani küçük ailelerin yaşadığı evler de küçüldü.

Sonrasında ise bir bunaltı başladı, evler gereğinden fazla küçülmüştü. Ama oldu bir kere. İnsanlar mümkün olduğunca geniş alanlarda yaşamak istedikleri için de bu kez evleri olduğundan daha büyük gösterecek yollar aranmaya başlandı.

3D Duvar Kağıtları

Gelişen teknoloji ile eskiden sadece dekoratif amaçlı düşünülen duvar kağıtlarının amacı biraz daha gelişti ve evleri daha geniş gösterecek yollardan birisi oldu.

3D duvar kağıtları, ucuz, pratik, kolay ve fark yaratan dekor malzemesiyken diğer yandan da yapılacak olan seçime bağlı olarak evin daha geniş görünmesini de sağlayacaktır. Fark yaratan dekorasyon fikirleri için 3 boyutlu duvar kağıtları mutlaka incelenmelidir.

Manzaraya Uyanmak

Hemen herkesin hayalidir. Pencereyi açtığında bir deniz ya da orman manzarası ile karşılaşmak. Kimileri şehrin ortasında bir yaşam sürdürmek isterken kimileri bir göl kenarındaki evinde huzur içinde yaşamak ister. Ama şartlar buna müsaade etmez.

Artık şartlar ne olursa olsun, insanlar istedikleri gibi bir manzaraya uyanabilirler. Bunun için tek yapılması gereken manzarayı görmek istediğiniz duvarı seçmektir.

Yapacağınız 3 boyutlu duvar kağıdı seçimi ile ister sabahları ilk olarak deniz kenarında bir bungalovda uyanırsınız, ister kuş cıvıltıları içinde bir orman kenarında çay içersiniz. Seçim tamamen size kalmış.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık