DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Çetmen Mobilya Çeyiz Paketleri 2017

7 ay önce
26 kez görüntülendi

Çetmen Mobilya Çeyiz Paketleri 2017

Yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte düğün sezonu da açılmaya başlıyor. Bir çok çift bu sene dünya evine girmeye hazırlanırken mobilya sektörü de evlenecek olan sevgili çiftlere yardımcı olmak adına birçok kampanyalar sunuyor. Bizde bugün evlilik hazırlığı içinde olan çiftlerimize yardımcı olmak adına 2017 Çetmen mobilya çeyiz paketlerini inceledik.

Çetmen mobilya yeni ev kuracak olanlara yardımcı olmak evlerini istedikleri gibi dizayn etmeleri için birbirinden uygun çeyiz paketi hazırlamış. Şimdi hep birlikte Çetmen çeyiz paketleri ve fiyatlarını bir inceleyelim.

Çetmen Divane Paket

Çeyiz paketleri içinde ilk olarak Divane Paketi inceleyelim. Divane Paketin içinde ; milo yemek masası, milo tv ünitesi, karyola, milo 6’lı sürgülü dolap, komodin, şifonyer ve aynası, tambo koltuk takımı bulunmaktadır.

Ayrıca bu paketin içinde beyaz eşya da bulunmakta. Siemens çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, set üstü ocak.

Bu paketi alana ayrıca orta sehpa, sandalye, halı ve yatak da hediye.

Bir evin tüm ihtiyacını karşılayan Çetmen Divane Çeyiz Paketini Fiyatı ise ; ₺10.390,00

Efsane Çeyiz Paketi

Efsane Çeyiz Paketi içine baktığımızda ise şu ürünlerin yer aldığını görmekteyiz. Salonunuzda kullanabileceğiniz modern bir koltuk takımı, tv ünitesi, duvar rafı ve açılır kapanır yemek masası bulunmaktadır.Yatak odası takımına baktığımızda ise bazalı karyola,6 kapaklı sürgülü dolap, komodin ve şifonyer aynasının yer almaktadır.

Efsane Çeyiz Paketini tercih edenlere hediye olarak da yatak, halı, sandalye ve orta sehpa verilmektedir.

Bu paketin fiyatı ise ₺ 8.990,00

Gönül Çeyiz Paketi Çetmen Mobilya

Birbirinden avantajlı çeyiz paketlerini incelemeye devam ediyoruz.Şimdi sıra da Gönül çeyiz paketi var. Bakalım bu paketin içinde hangi ürünler ve hediyeler bizleri bekliyor.Yataklı koltuk takımı, açılır kapanır yemek masası ve tv ünitesi ile salonunuzu son derece modern şekilde dizayn edebilirsiniz.Şimdi salondan yatak odasına doğru geçiyoruz.Yatak odası içinde karyola , 6 kapılı sürgülü dolap, komodin, şifonyer ve şifonyer aynası yer almaktadır.

Bu paketin hediyeleri ise yatak, halı, sandalye ve orta sehpa.Gönül çeyiz paketi fiyatı ise ₺ 8.290,00

Şimdiden evlilik hazırlığı içinde olan çiftlerimize kolay gelsin.

 

 

 

Aramalar:

  • çetmen mutfak masaları
  • 2017 mobilya paketleri
  • çetmen de mobilya
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık