DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Çilek Arabalı Çocuk Odası ve Fiyatları

1 yıl önce
20 kez görüntülendi

Çilek Arabalı Çocuk Odası ve Fiyatları

Yakın bir zamanda okullar tatil olacak. Şimdiden çocuklar karne hediyelerini tek tek sıralamaya başladılar. Kimi yeni bir bilgisayar ister, kimi odasını değiştirmek ister. Sanırım çoğunlukla da odalarını yenileme istedikleri daha ağırlıkta gibi görünüyor. En azından şuan için bizim çevrede durum o yönde. 🙂

çilek arabalı çocuk odası ve fiyatları

Tabi iş yine sevgili anne ve babalar düştü. Şimdiden sevgili çocuklarını mutlu etmek için yeni çocuk odası mobilyalara göz atmaya başladılar. Eğer sizlerde durum aynıysa ,sizlere küçük bir tüyo vereyim. Şuan için büyük bir değişim yapmak yerine sadece çocuğunuz yatağını değiştirerek bu işi halledebilirsiniz. 😉 Bunun için yapmanız gereken tek şey çocukların dilinden anlayan onların hayal güçlerinde yola çıkarak onların isteklerini yerine getiren Çilek mobilyanın arabalı karyolalarına göz atmak olacaktır.

çilek arabalı çocuk odası örnekleri

2.990,00 TL

Sevgili çocuğunuz odasında böyle bir yatağı gördüğünde mutluluktan hava uçacak ve kolay kolay buradan dışarı çıkmayacaktır. Hemen özelliklerinden de bahsedelim.

yeni sezon çilek arabalı karyola örnekleri

Görünümü çok şık bir sport yarış arabasını anımsatıyor. Bazı teknolojik özelliklerin ilk defa uygulandığı görmekteyiz. Bu uygulamalarda da ürünün albesini arttırdığını görmekteyiz

Yakından incelediğimiz zaman gözümüze çarpan ilk ayrıntı olarak opsiyonel müzik sisteminin olduğunu söyleyebiliriz. İstediğiniz zaman ışık ve sesleri olduğunuz yerden rahatlık kontrol etmeniz için uzaktan kumandası da bulunmaktadır.

Gözümüz birden arkada yer alan led ışıklı sinyaller ve tampon tasarımı üzerinde yer alan panjurlara değiyor. Diğer ayrıntılar olarak da sis farları da oldukça zarif bir şekilde yer aldığını görmekteyiz.

Tabi olay bunlarda da sınırlı değil. Tam bir sport araba edasında görünmesi için birkaç küçük ayrıntılarda yer almaktadır. Mesela üç boyutlu egzoz tasarımı, yine led ışıklı efektifleriyle detaylandırılmış janta yer almaktadır.

Mükemmel dışı görünümü sayesinde bütün hayran dolu bakışları üzerinde toplamayı başarıyor. İç dizayna da baktığımızda çocukların rahat bir uyku uyumalarını sağlamak adına koruma amaçlı sünger dolgu deri iç döşemesi yapıldığını görmekteyiz.

en güzel çilek arabalı çocuk odası görselleri

Renk konusunda değişik alternatiflerin bulunduğunu görmekteyiz. Kırmız, beyaz ve siyah rengin oldukça talep görüyor. Ayrıca özel olarak kız çocukları da düşünülerek pembe rengine de yer verilmiştir.

Çilek Arabalı Çocuk Odası ve Fiyatları

 

 

Çilek Arabalı Çocuk Odası ve Fiyatları Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık