DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Çilek Genç Odası Takımları ( Trio)

1 yıl önce
22 kez görüntülendi

Çilek Genç Odası Takımları ( Trio)

Kısa bir süre sonra yeni bir eğitim öğretim yılına başlayacağız. Şimdiden tüm arkadaşlarımıza başarılı bir eğitim dönemi olmasını diliyoruz. Okullar başlamadan önce bazı gençlerimiz odalarında değişime gitmeye ağırlık vermeye başladığı görmekteyiz. Öncelikle iyi bir çalışma alanı oluşturmak istediklerini aynı zamanda odalarında rahat ve yüksek bir enerjisi olan bir dizayn oluşturmak istediklerini görmekteyiz.

Bizde sevgili gençlerimizin isteklerini göz önünde bulundurarak onlara yardımcı olmak adına hemen yeni sezon Çilek genç odası takımlarına baktık. Çilek mobilya kısa bir süre önce ürün gamına yeni katmış olduğu ve gençler tarafından büyük bir ilgi gören Trio genç odası takımını sizler için inceledik.

cilek-tiro-genc-odasi-takimi

Trio genç odası ilk baktığımızda her bir ünitenin genç odalarının enerjisini yükseltecek bir dizaynda olduğunu görmekteyiz. Ayrıca küçük ayrıntılarda takım hem daha kullanışlı bir halde hem de görsel estetik açısından oldukça şık görünüyor.

Ünite içinde yer alan karyolayı yakından incelediğimizde usta eller tarafından yapılan el işçiliğin ön planda olduğunu görmekteyiz. Aynı zamanda özenle dikilmiş olan çift taraflı kumaş kaplı başucu ayrıntısı da karyolaya farklı bir zarafet katmış.

cilek-trio-genc-odasi-ornekleri

Takım içerisinde rahat bir çalışma ortamı oluşturmak için fonksiyonel özelliklere sahip çalışma masası yer almaktadır. Yukarıda gördünüz üzere çalışma masasında ahşabın sıcaklığından yararlanılmış.Ahşap kulplarla küçük detaylara yer verilerek masaya estetik katılmıştır.

Masanın üst tabakası ders çalışmak için oldukça ideal ölçüye sahiptir. Ders kitaplarınızı,kırtasiye malzemelerinizi ve bazı eşyalarınızı bırakabilmeniz için 3 adet çekmecesi ve raf bölümü bulunmaktadır. Aynı zamanda askı aparatı da bulunmaktadır.

yeni-sezon-cilek-genc-odasi-takimlari

Çalışma masasında yer alan diğer bir ayrıntı ise çalışma ünitesidir. Çift girişli USB girişli şarj özellikleri sayesinde tabletinizi ve cep telefonuzu istediğiniz zaman rahatlıkla şarj edebilirsiniz. Diğer bir ayrıntı ise ünitede kademeli dokunmalı ışık butonuyla çalışan seyyar led aydınlatma aparatı yer almaktadır.  Hem fonksiyonel yönden gençlerin işlerini kolaylaştırıyor. Hem de görünüm açısından farklı bir ambiyans oluşturduğunu söyleyebiliriz.

Bunun yanı sıra farklı ebatlara sahip kitaplarınızı, dergilerinizi rahatlık yerleştirebileceğiniz geniş raf ölçülerine sahip kitaplıkta ünitenin içerisinde yer almaktadır.

Aramalar:

  • çilek trio genc odasi
  • cilek genç trio odası fiyatlari

Çilek Genç Odası Takımları ( Trio) Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık