DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Çilek Mobilya Bebek Beşikleri ve Fiyatları

1 yıl önce
27 kez görüntülendi

Çilek Mobilya Bebek Beşikleri ve Fiyatları

Çilek Mobilya, sevgili bebekler odalarında güven için uyumaları için birbirinden farklı fonksiyonel özelliklere sahip bebek beşiklerini ürün gamına eklemiş. Bugünlerde ailenize yeni bir can katılacaksa, ya da büyümekte olan bebeğiniz için yeni bir beşik arayışı içindeyseniz şimdilerde indirimde olan Çilek bebek beşiklerine bakmanızı öneririz.

Bebeklerin ve çocukların dillerinden ve iç dünyasından en iyi anlayan, onları huzurlu ve mutlu bir ortamda büyümelerine yardımcı olmak için dizayn edilmiş olan Çilek bebek beşikleri ve fiyatlarına sizler için göz attık.

indirimli-bebek-besik-fiyatlari-cilek-mobilya-fairy-bebek-karyolasi

Fairy Bebek Karyolası : 1.399,00 TL

Bu beşiğin içinde prens yada prensesiniz huzurlu ve mutlu bir şekilde içinde uyuyacaktır. Uyandığında ve burada geçirdiği zaman diliminde neşeli ve mutlu gülüşlerini en güzel şekilde etrafa yayacaktır.

Karyolanın genel özelliklerinden de kısaca hemen bahsedelim. Karyolanın her iki tarafında bebeğiniz ihtiyacı olacak olan biberon, emzik ve bazı eşyalarını bırakabileceğiniz küçük raflar bulunmaktadır. Aynı zamanda ön tabla üzerinde bebeğinizin eşyalarını asabileceğiniz askı detaylarına yer verilmiştir.

Karyolayı daha havalı göstermek adına dilerseniz cibinlik kullanabilirsiniz. Biyeler ve nakışlar kullanılarak hazırlanmış olan cibinliğin fiyatı ise ; 159,00 TL.

en-yeni-cilek-mobilya-bebek-besikleri-ve-fiyatlari

Sepet Beşik : 649,00 TL

Küçük bebek odaları için ideal bir seçim. Bu modelde beşiğin çizilmesini önlemek ve daha güvenli olması için kauçuk lastikli sabit ayak kullanımı tercih edilmiş. Bu modelin diğer bir özelliği ise sallanabilir olmasıdır.

en-ucuz-bebek-besikleri-cilek-mobilya-star-besik

Star Beşik: 799,00 TL

Eğer bebeğiniz 0 ile 8 aylık dönemde ise tercihinizi bu modelden yana yapabilirsiniz. Bu modelde gördüğünüz üzere yatak, yatak kılıfı, uyku seti ve cibinlik ürünleri beşiğe dahildir. Aynı zamanda uyku setinin içinde 1 adet yorgan ve 1 adet başucunu çevreleyen koruma yer almaktadır.

en-yeni-bebek-uyku-seti-ve-fiyatlari-cilek-mobilya-fairy-uyku-seti

Fairy Uyku Seti : 254,15 TL

Son olarak bir de bebek uyku setine bakalım. Fairy uyku seti  içinde; 1 adet yastık kılıfı, süs yastığı, yorgan, polar battaniye lastikli ve lastiksiz çarşaf bulunmaktadır. Uyku setinin içinde 1 adet yan koruma, başucu ve ayakucu koruması bulunmaktadır. Uyku setinde kullanılan değişik kumaşların görselliğini ön plana çıkartan ayrıntılar arasında ise usta eller tarafından işlenmiş olan nakışlar yer almaktadır.

 

Aramalar:

 • çilek beşik modelleri ve fiyatları
 • çilek bebek beşiği
 • çilek mobilya bebek beşikleri
 • çilek bebek beşikleri
 • çilek ıdası beşikleri

Çilek Mobilya Bebek Beşikleri ve Fiyatları Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. fatma dedi ki:

  ben bulgaristanliyim nasil siparis edebilirim bebek yataini

  1. mithat dedi ki:

   Fatma Hanım merhabalar bulgaristanda Çilek mobilya satış mağazası mevcuttur.Bu adresten ulaşabilirsiniz.http://cilekbg.com/

 2. Fatma dedi ki:

  Sadece yati fiyati ne

 3. Fatma dedi ki:

  Gary yatak

 4. Fatma dedi ki:

  Pardon fairy

Yorum Yaz


Yukarı Çık