DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Çilek Mobilya Royal Genç Odası Takımına Bayılacaksınız

1 yıl önce
17 kez görüntülendi

Çilek Mobilya Royal Genç Odası Takımına Bayılacaksınız

Daha önce sizlere şimdiki gençlerin oldukça şanslı olduklarını söylemiş miydik ? Özellikle de kendilerine ait odalarını dizayn ederken. Odalarını gönüllerine göre rahatça dizayn edebilmeleri için bir çok mobilya firması gençlerin iç dünyasına hitap edecek olan mobilyaları tasarlayarak sevgili gençlerin beğenisine sunuyor.

Tatlı ve sevimli çocukluk dönemini geride bırakıp gençliğe ilk adımlarını atmaya başlayan gençlerimiz ailelerinden ilk istedikleri odalarını değiştirmek oluyor. Yakın bir zamanda arkadaşımın çocuğundan da böyle bir istek gelmiş ve soluğu Çilek mobilya da almışlar. Çilek mobilya genç odası takımları arasında Royal genç odası takımını seçerek odasını yenilemiş.

cilek-mobilya-genc-odasi-takimlari-2017-cilek-royal-genc-odasi

Şöyle bir odaya göz atıp nasıl durduğunu bir görelim dedik. Odanın kapısını açar açmaz ortamda sıcak bir atmosferin oluşturduğu bizlere hissettiriyor. Royal genç odası takımı ; karyola, çalışma ünitesi, dolap, çamaşırlık ve komodin den oluşmaktadır.

cilek-mobilya-2017-ranza-ornekleri

Karyolaya alternatif olarak iki kişilik ranza modeli de mevcutmuş. Aynı odayı paylaşan kardeşler için iyi bir seçim. Odanın genişliğine göre ister ranzaları üst üste bırakırsınız. İsterseniz de yan yana ya da karşılıklı bırakabilirsiniz.

cilek-mobilya-genc-odasi-takimlari

Kimi zaman gençlerin yatılı misafirleri olabiliyor. Şimdi yatılıya gelen misafire de oda da rahat bir yatak hazırlamak gerek. İşte tam bu devrede karyolanın altına gizlenmiş olan alt yatak devreye girerek misafir için son derece rahat ve konforlu bir yatak haline geliyor.

cilek-mobilya-royal-calisma-unitesi-resimleri

Bir taraftan odanın yeni dizaynına göz atıp bir taraftan da yeni mobilya takımını inceleyip fonksiyonel özelliklerini öğrenmeye devam ediyoruz. Sırada çalışma ünitesi var. Çalışma ünitesi ; çalışma masası ve ünitesi olmak üzere iki parçadan oluştuğunu görmekteyiz. Dilerseniz tercihinizi sadece çalışma masasından yana yapabilirsiniz. Dilerseniz masanın üzerine üniteyi de ekleyerek hem çalışma masasına görsellik kazandırmış olursunuz hem de işlevsellik açısından da işinizi kolaylaştırırsınız.

en-yeni-cilek-mobilya-genc-odasi-resimleri

Bu dönemde sevgili gençlerin kıyafetleri, takıları ve aksesuarları çok olur. Şimdi kıyafetleri belli bir düzende asacağı ve katlayıp bırakabileceği aynı zamanda takı ve aksesuarlarını da bırakabileceği bir dolap gerekli dediğinizi duyar gibiyiz. İşte tam bu nokta da devreye 3 kapılı ve sürgülü dolaplar giriyor.

Çilek Mobilya Royal Genç Odası Takımına Bayılacaksınız Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık