DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Çilek’ten Safari Temalı Bebek Odası

1 yıl önce
12 kez görüntülendi

Çilek’ten Safari Temalı Bebek Odası

Evinize yeni bir heyecan, yeni bir ses ve yeni bir hareketlik kazandıracak olan bebeğinizin odasını birlikte hazırlayalım istedik. Bu tatlı süreçte sizlere yardımcı olmak adına hem farklı hem de neşeli bir ortam hazırlamanıza yardımcı olmak adına Çilek’in birbirinden renkli odalarına göz attık.

Her bir farklı konseptte hazırlanmış olan birbirinden şirin mobilyaların arasından sizler için Safari Natura’yı seçtik.

çilek safari natura bebek odası takımları ve fiyatları

3.367.00 TL.

Safari ruhunu eğlenceli bir şekilde yansıtacağınız, farklı bir ambiyans oluşturacağınız olan bu takımı gelin şimdi ayrıntılı bir şekilde bakalım. İlk olarak bebek karyolasının özelliklerini inceleyelim.

Karyolanın en büyük avantajları arasında büyütebilme özelliğine sahip olmasıdır.  Bebeklikten çıkıp çocukluk çağına geldiği zaman üst komodinleri ve korkulukları çıkartıp rahat bir çocuk yatağı haline getirebilirsiniz. Yatak haline getirmek için çıkarmış olduğunuz çekmeceli ve raflı komodinleri odada istediğiniz bir yere yerleştirip depolama alanları olarak kullanabilirsiniz.

en güzel çilek bebek odası görselleri

Belli bir zaman dilimine kadar gönül rahatlığıyla karyolasında kullanabilirsiniz. Büyüme özelliği yanı sıra teleskopik asansör içeren korkuluğu sayesinde güvenliği artırılmış. Güvenliği korkulukları sayesinde annelerin içleri biraz daha rahat.

en yeni çilek bebek karyola örnekleri

Anneler ilk zamanlar bebekleriyle birlikte yatarlar. Bu durumu göz önünde tutarak, karyolanın alt kısmında yatak olarak kullanabilecekleri bir alan mevcuttur. Bu alanı duruma göre oyuncaklarını ve kıyafetlerini de yerleştirebilirsiniz. Aynı zamanda üst kısmında alt değiştirmek için bir bölümde bulunmaktadır.

yeni sezon çilek bebek odası örnekleri

Kıyafet dolabının üzerinde yer alan birbirinden sevimli maymun ve zürafa figürleri dolaba farklı bir görünüm katarken odaya da farklı bir hareketlik katığını görmekteyiz.  Kıyafet dolabının kapağını açıp içini incelediğimizde ise annelerin işlerini kolaylaştıracak olan bazı ayrıntılara yer verildiğini görmekteyiz. Aynı tür kıyafetleri bir arada bırakabileceğiniz geniş çekmeceler ve ışıklı dolap askıları gibi ayrıntılar hem görsel açıdan estetik katıyor. Hem de işlevsel olarak işleri kolaylaştırıyor.

Hem masa olarak hem de çamaşırlık olarak kullanabileceğiniz işinize yarayacak olan masalı çamaşırlıkta sizlere yeni bir depolama alanı sunmaktadır. Bebeğiniz büyüdüğü zaman isterseniz üst tablayı çıkartarak masa halinde kullanabilirsiniz. Hem bu sayede de oda da farklı bir görünüm elde etmiş olursunuz.

Çilek’ten Safari Temalı Bebek Odası Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık