DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri ve Puf Modelleri

7 ay önce
9 kez görüntülendi

Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri ve Puf Modelleri

Çocuklarınızın odasına farklı bir dokunuş yaparak daha eğlenceli bir hale dönüştürmeye ne dersiniz ? Şimdi çocuk odası için genelde aklımıza böyle rengarenk, cıvıl cıvıl bir ortam geliyor. Bu ortamı biraz daha renklendirmek biraz da sıcacık bir görünüme kavuşturmak için dekoratif amaçlı minder ve yastıklardan yararlanırız. Bunun yanı sıra hem dekoratif amaçlı, hem odanın bir kenarında oturma alanı oluşturmak içinde puflardan yararlanırız.

Şimdilerde çocuk odası dizaynında görmeye başladığımız çocuk odası puf modellerini inceleyip, bu konudaki fikirlerimizi sizlerle paylaşmak istedik. Her çocuğun zevkine hitap edecek oldukça farklı dizaynlara sahip rengarenk pufları çocuklarınız çok sevecek.

Çocuklar İçin Renkli Oturma Alanları

Evinizde boş bir alan ver ise ve bu alanı nasıl değerlendireceğinizi düşünüyorsanız, bu alanı çocuğunuz için değerlendirebilirsiniz. Farklı renk ve desenlerden oluşan birkaç puf alarak bu alana yerleştirebilirsiniz. Çocuğunuzun arkadaşları geldiğinde bu alana geçip birlikte rahatlıkla sohbet edebilirler.

Her yaş grubu çocuğuna hitap eden birbirinden farklı puf bulmak mümkün. Çocuklar tarafından en çok tercih edilen modeller arasında armut puf modelleri yer almaktadır. Bunun yanı sıra sevgili çocuklarımızın hayal dünyasını süsleyen severek izledikleri çizgi film karakterlerinden esinlenerek tasarlanmış olan puflarda çocuklarda tarafından tercih ediliyor.

Her yaş grubuna hitap eden çocuklar için puf bulunmaktadır. Diyelim ki, küçük bir bebeğiniz var. Bu bebeğiniz yeni yeni oturma durumuna gelmek üzere. Henüz tek başına oturamayan bebekler içinde puf bulunmaktadır. Bebeğinizin tek başına rahat bir şekilde oturmasına yardımcı olacak emniyet kemerli, kolları olan bebeğinizin düşmesini engelleyecek bebek pufları da bulunmaktadır. Bu puflar sayesinde bebeğiniz kısa sürede oturma alışkanlığı da edilmiş olacaktır.

İşin biraz ekonomik boyutuna değinecek olursak, seçeceğiniz puf modeline göre fiyatlar değişmektedir. Fiyat değişikliğine etki eden unsurlar arasında ; alacağınız pufun dizaynda kullanılan malzeme, özellikleri ve seçtiğiniz markaya göre de fiyatlarda değişim söz konusudur. Hemen hemen her bütçeye göre puf bulunmaktadır.

Şimdi gelelim, çocuklarınızın odasına yakışacak olan birbirinden güzel çocuk odası puf modellerine bakmaya.Bakalım,seçtiğimiz puflar arasından sizler hangisini beğeneceksiniz ?

Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri ve Puf Modelleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık