DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Çocuk Odası İçin Dekoratif Tavan Lambaları

1 yıl önce
18 kez görüntülendi

Çocuk Odası İçin Dekoratif Tavan Lambaları

Bugünlerde sevgili çocuklar odalarındaki bazı şeyleri yenileme derdiler. Yenilemeyi düşündükleri alanlara arasında odanın aydınlatması da var. Hatta bu konuda odaları için en güzel aydınlatma araçlarını bulmak için derin bir araştırma işine girdiklerini görmekteyiz. Bu konuda onlara yardımcı olmak adına akıllarında nasıl bir şey olduğunu sorduk.

cocuk-odasi-avize-cesitleri

Daha çok dekoratif bir ürün aradıklarını söylediler. Aynı zamanda odalarını iyi bir şekilde aydınlatacak olan bir ürün aradıklarını söyleyip, bu konuda beğendikleri birkaç dekoratif tavan lamba örneklerini de bizimle paylaştılar. Şunu hemen belirtmek isterim ki beğendikleri ürünler gerçekten hepsi birbirinden güzel ve tam da çocuk odalarına uyacak bir güzellikte olduğunu söyleyebiliriz. Hemen bu konuda bizlerin fikrini almak istediklerini, ürünü seçerken nelere dikkat etmeleri gerektiği konusunda onları bilgilendirmemizi istediler.

Bizde bilgilerimizi onların aracıyla burada sizlerle de paylaşmak istedik.

Çocuk odası için ideal bir aydınlatma aracı seçerken dikkat etmemiz gereken birkaç nokta söz konusudur.

dekoratif-tavan-lamba-ornekleri-cocuk-odasi-icin

Çocuklarınızın odalarını aydınlatırken aydınlatmanın miktarı, cinsi kadar güvenliğine de çok dikkat etmek gerekir. Evimizin diğer alanları için kullandığımız bazı aydınlatma aracı ( lambader – abajur gibi) çocuk odasında çocuklar için bazı tehlikeleri oluşturabilir. Aynı zamanda yüksek güçte ya da herhangi bir şekilde ısı oluşturan aydınlatma araçlarının da çocuk odasında kullanılmasını tavsiye etmiyoruz.

Çocuk odası için aydınlatma aracı seçerken

cocuk-odasi-dekorasyon-ornekleri-2017

– Isı vermeyecek yüksek güçte olmayan aynı zamanda tehlike oluşturmayacak aydınlatma araçlarını tercih etmelisiniz.

-Çocuğunuzun güvenliği için tavan ya da duvar aydınlatma ürünleri arasından seçim yapmanızı öneririz.

-Aynı zamanda çok yüksek güçte ışık kullanmamaya özen göstermelisiniz.

-Eğer çocuk odasını aydınlatmak için tercihinizi tavandan yapılacak bir aydınlatma olacaksa burada dikkat etmeniz gereken küçük bir nokta var.

Diyelim ki tercihinizi sarkıt bir lamba kullanmayı tercih etmeyi düşünüyor ve  tercih edeceğiniz modelde bez olacaksa yada üzerinde herhangi bir dekoratif figür ve boya var ise güvenlik açısından şu noktaya dikkat etmenizde fayda var. Üzerindeki boyanın yanmaz olmasına dikkat etmenizde fayda var. Bu özelliği dikkate alarak ileride oluşabilecek herhangi bir kazayı önlemiş olursunuz.

ÇOCUK ODASI DEKORATİF LAMBA ÖRNEKLERİ

Çocuk Odası İçin Dekoratif Tavan Lambaları Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık