DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Kuzu Temalı Çocuk Odası Fikirleri

11 ay önce
11 kez görüntülendi

Kuzu Temalı Çocuk Odası Fikirleri

Sevgili çocuklar kendi dünyasında yaratmış oldukları hayal kahramanlarıyla birlikte odalarında yaşamayı severler. Bazen bizim bile bilmediğimiz birçok özel arkadaşları vardır. Hayal kahramanları arasında en çok yer alanda kuzular olduğunu söyleyebiliriz.

Şöyle bir düşündüğümüzde çocuklara anlatılan çoğu masallar sevimli kuzucuklar yer alır. Seyrettikleri çizgi film karakterleri arasında yine kuzular yer alır.

Bizde bugün sevgili çocuklarımızın hayal dünyasından yola çıkarak onların odalarına kuzular güzel bir dokunuş yapmak istedik. Belki sizlerde çocuklarınızın odasında küçük bir değişiklik yapıp kuzu detaylarına yer vermeyi düşünürsünüz diye birkaç önerimizi sizlerle paylaşmak istedik.

Kuzu temalı çocuk odası dekorasyon fikirlerinden birkaç örnek.

Çocuğunuzun odası için seçeceğiniz aydınlatma aracı için avize tercih edebilirsiniz. Kuzu resmin olduğu bir avize seçebilirsiniz.

Küçük bir dokunuşla odanın havasını değiştirmek istiyorsanız, duvarlardan başlayabilirsiniz. Birbirinden şirin kuzuların üzerinde olduğu duvar kağıtları arasından seçim yapıp, çocuğunuzun odasının ambiyansını bir anda değiştirebilirsiniz.

Yatağı için alacağınız nevresim takımı, uyku seti ya da çarşafın desen seçimi için tercihinizi bu yönde yapabilirsiniz.

 

 

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık