DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

En Yaratıcı Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri

11 ay önce
10 kez görüntülendi

En Yaratıcı Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri

Evinizin neşe kaynağı olan sevgili çocuklarınızın odasını yeniden düzenlemeye ne dersiniz ? Bu yeni düzenlemeyle çocuk odalarını hem daha eğlenceli hale getirebilir, hem de çocuğunuzun yaratıcılığını ön plana çıkartabilirsiniz.

Biliyorsunuz her çocuğun kendine özgü bir iç dünyaları vardır. Bu nedenle her çocuğun odasında farklı konseptler hakimdir. Genelde kız çocukların odasında prenses temaları söz konusuyken, erkek çocukların odalarında ise arabalı temaların yer aldığı konseptler hakimdir. Şimdi bunların dışında farklı bir dekorasyon oluşturmaya ne dersiniz ?

Öncelikle çocuklarınızın odaları için en yaratıcı dekorasyon fikirlerine ulaşmak için çocuklarınızdan yardım almanız öneririz. Çünkü çocukların hayal gücü oldukça güçlüdür ve bu hayal güçleri sayesinde inanılmaz çocuk odası dizaynları elde edebilirsiniz.

Bu konuda sizlere ilham vermek adına hemen birkaç öneride bulunalım.

Farklı Yatak Seçimleri

Çadırlı Ranza Modelleri

Sıradan bir çocuk odası yatak modeli seçmektense daha eğlenceli ve kullanışlı bir çocuk odası yatağı seçmenizi öneririz. Mesela yukarıdaki görselde olduğu gibi hem yatak olarak kullanabileceği hem de oyun alanı olarak kullanabileceği bir çadırlı ranza modeli tercih edebilirsiniz.

Bırakın Yaratıcılığı Duvarlara Yansıtsın !

Çocuklar duvarlara resim yapmayı severler. Bırakın çocuklarınız gönüllerince duvarlarına resim yapıp,yazı yazsınlar. Tabi çocuklarınızın yaratıcılığını duvarlara yansıtması için kara tahtalardan yararlanabilirsiniz.

Bu konuda sizlere daha fazla ilham vermek adına küçük bir görsel hazırladık. Görsellerimize göz atarak çocuğunuzun odası için en güzel dekorasyonu oluşturabilirsiniz.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık