DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Çok Kullanışlı Mutfak Dolap ve Raf Tasarımları

7 ay önce
9 kez görüntülendi

Çok Kullanışlı Mutfak Dolap ve Raf Tasarımları

Dünden bugüne evde en çok özellikle sevgili hanımların zaman geçirdikleri alanlardan bir mutfaktır. Mutfaklar gün geçtikçe daha bir görsel estetiğe kavuşarak daha kullanışlı hale geldiklerini görmekteyiz. Özellikle son dönemler mutfak duvarlarının dekorasyonun bir parçası haline gelerek hem daha kullanışlı hem de daha estetik bir görünüme kavuşmaktadır. Tabi bu noktada birbirinden modern mutfak dolapların ve dekoratif duvar raflarında büyük bir etkisi bulunmaktadır.

Hem günlük olarak el altında bulundurduğumuz hem özel davetler için ayırdığımız yemek takımları, bardaklar, çatal ve kaşıklar bunun yanı sıra mutfak araç ve gereçlerine bazen mutfakta bırakacak yer bulmakta zorlanabiliyoruz. İşte tam bu noktada hem mutfak ürünlerimizi rahatlıkla yerleştirebileceğimiz hem de mutfağımıza görsel bir estetik katacak olan mutfak dolap ve raf tasarımları devreye giriyor.

Çok Kullanışlı Mutfak Dolapları ve Rafları

Mutfağınızda fazla tabak, kase, bardak ve diğer mutfak araç ve gereçleri bulunuyor ve bunlar için mutfağınızda yer arıyorsanız dekoratif raflardan yararlanmanızı tavsiye ederiz. Bir taraftan duvarlarınızı dekorasyonun bir parçası haline getirmek bir taraftan da fazla eşyalarınızı şık ve zarif bir şekilde sergilemek için mutfak dolaplarından ve açık raf sistemlerinden yararlanabilirsiniz.

Mutfaklarda daha fazla depolama alanı oluşturmak için diğer bir öneri ise dolap içi raf sistemleridir. Yukarıdaki gibi dolap içi yaylı bir raf sistemi yerleştirebilirsiniz. Bu raflara konserveleri, reçelleri, baharat takımlarınız ve içeceklerinizi yerleştirebilirsiniz.Dilerseniz tava ve tencere gibi pişirme kaplarınızı da buralara yerleştirerek düzenli şekilde bir arada tutabilirsiniz.Dilerseniz dolabın içine dönerli raf sistemi de yerleştirerek daha da kullanışlı hale getirebilirsiniz.

Duvarlara Estetik Katan Cam Raflar

Bir taraftan mutfaklarınızı renklendirmek bir taraftan da mekana canlılık katmak için camlı raf modellerini tercih edebilirsiniz.Ortamda oluşabilecek dağınıklığı önlemek için için duvar raflarının oldukça işe yaradığını söyleyebiliriz.Sizlerde hem ortamdaki dağınıklığı önlemek hem mekanı görsel bir estetiğe kavuşturmak için farklı renklerde dizayn edilmiş camlı raflar arasından tercih yapabilirsiniz.

Şimdi sizlere bu konuda ilham verecek mutfak duvarlarınızı estetik bir görünüme kavuşturacak mutfak raflarını beğeninize sunuyoruz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık