DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Çok Şık Alfemo Köşe Takımları (Lincoln Corner)

1 yıl önce
12 kez görüntülendi

Çok Şık Alfemo Köşe Takımları (Lincoln Corner)

Evlerimizin en güzel köşesine kurulup bizlere konforu ve rahatlığı sunacak olan köşe koltuk takımlarını sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.

Değişik markaların birbirinden farklı köşe takımı ürünleri arasında bugün sizler için Alfemo Mobilyanın son derece havalı bir görünüme sahip olan Lincoln Corner köşe takımı seçtik. Bakalım beğenecek misiniz ?

Alfemo Mobilya ; kalitesini ön planda tutan modern teknolojiyi en iyi şekilde kullanıp dünya trendini kendi kültürüyle birleştirip ve estetik bir yorum katıp modern çizgi ile dizaynlarını tamamlayıp evimiz için en iyi mobilyaları hazırlayıp bizlerin beğenisine sunuyor. Bizde bu sunuma küçük bir katkıda bulunmak adına sizlerin beğenisine Lincoln Corner köşe takımını sunmak istiyoruz.

alfemo-kose-takimlari-2017-lincoln-corner

Oturma odanızın ve salonunuzun konseptinde yeni bir dizayn mı elde etmek istiyorsunuz ? Modern çizgiye hitap eden bu takım farklı renk seçenekleri sayesinde yaşam alanlarınızda en iyi konsepti oluşturmanızda yardımcı oluyor.

Yaşam alanlarınızın konseptinde elegan bir görünüm elde etmek için günümüzün modern çizgini zarif bir şekilde yansıtacak olan farklı renklerden oluşan lüks kumaş serileri arasından seçim yapabilirsiniz.

yeni-sezon-alfemo-kose-takimi-ornekleri

El işçiliği ve kapitone geometrik çizgili oturum ve sırt dikişleriyle görselliğini ön çıkartan bu takım önce kendine olan ilgi başarılı bir şekilde üzerine toplamayı başarıyor. Sonra inceden ince bize şu mesajı veriyor. Evinizin en güzel köşesine kurulup sizlere konforu,rahatlı ve aynı zamanda zarafeti sunmaya hazırım. Peki siz bu zarafeti yaşam alanlarınıza sunmaya hazır mısınız ? Mesajını gönderiyor. 😉

kahverengi-deri-kose-takimlari-ile-alfemo-kose-takimi

Fonksiyonel özellikleriyle de göz estetiğine hitap etmeyi unutmuyor. Ara tekli model ve köşe modelleri ile istenilen ölçüde odalarınızda U ve L köşe oluşturma imkanı sunuyor. Odanızın fiziksel özelliğini göz önüne alarak istediğiniz şekilde köşenizi konumlayabilirsiniz.

alfemo-lincoln-corner-kose-takimi

Evinizde daha fazla konfor ve rahatlık yaşamak en doğal hakkınız. Alfemo Mobilya da bu rahatlığı en iyi şekilde sizlere sunmak için köşe takımlarına kullanışlı ve rahat işlevsel özellikler katıyor. Tıpkı bu takımda olduğu gibi. Şöyle ayaklarınızı rahatça uzanıp televizyon keyfi yapabilirsiniz. Aynı zamanda motorlu dinlenme mekanizması sayesinde köşenize rahatlıkla kurulup bir güzel sinema keyfi yapabilirsiniz.

Aramalar:

  • mondi vienna yemek odası

Çok Şık Alfemo Köşe Takımları (Lincoln Corner) Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık