DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Çok Şık İstikbal Kanepe Takımları (Molde Deluxe Takımı)

1 yıl önce
77 kez görüntülendi

Çok Şık İstikbal Kanepe Takımları (Molde Deluxe Takımı)

Mobilya sektöründe güçlü olan markalardan biri olan İstikbal evlerimize konuk olmaya devam ediyor. Evlerinin mobilyalarını değiştirmeyi düşünenlere ve aynı zamanda yaşam alanlarının konseptinde değişiklik yapmayı düşünenlere yardımcı olmak adına yeni koleksiyonunda beklenen büyük indirim başladı.

Geniş ürün gamında yer alan yeni sezon ürünleri arasında yer alan İstikbal kanepe takımlarına sizler için göz attık. Yaşam alanlarınızda yeni bir konsept oluşturup kanepe takımlarınızı yenilemeye hazır mısınız ?

en-guzel-retro-tarzi-koltuk-takimlari-istikbal-molde-deluxe-takimi

İstikbal Molde Deluxe Takımı : 3.994,80

Son dönemlerde ev dekorasyonlarda özellikle salon ve oturma odalarında Retro tarzına rastlamaktayız. Retro tarzının ne olduğunu hemen kısaca bir hatırlayalım. Geçmişin moda çizgisini günümüzün modern çizgisiyle birleştirilmesi sonucunda ortaya çıkan bir tarzdır. Daha çok canlı renklerin ağırlıkta olduğu bulunduğu ortama modern çizgiyi canlı bir şekilde yansıtmaya yardımcı olur.

indirimli-istikbal-kanepe-takimlari

Molde Deluxe Takımı : 3.783,00

Bu çizgiyi en güzel şekilde oturma odalarınızda ya da tercihinize göre salonunuzun konseptine yansıtmanıza yardımcı olmak adına İstikbal mobilya ürün gamında 2 farklı kanepe takımı eklemiş. Molde Deluxe Takımı ; Retro tarzı tasarımıyla ile dizayn edilmiş olan bu ürünler modern çizgiyi de en şık şekilde odalarınıza yansıtıyor.

en-yeni-istikbal-kanepe-takimi-ornekleri

Bugünlerde oturma gruplarında en çok tercih edilen bulunduğu mekana sıcaklık ve canlılık katan renkler arasında yer alan rustik su yeşili krem ve beverly mercan – krem renklerinin bu kanepe takımında tercih edildiğini görmekteyiz.

en-guzel-kanepe-takimlari-istikbal-2017

Yine son dönemlerde koltuklarda ve kanepelerde görmeye alıştığımız kapitone uygulamasının bu ürünlerde sırt kısımda uygulandığını görmekteyiz. Takımın görselliğini öne çıkaran aynı zamanda farklı bir hava katan ayrıntı olarak da yüksek ayak yapısını görmekteyiz.

en-yeni-istikbal-kanepe-takimlari-ve-fiyatlari

Molde Berjer : 844,80

Yine son günlerde yaşam alanlarımızın vazgeçilmez mobilya parçaları arasında yer alan berjerler bu takımda da karşımıza çıkıyor. Molde Berjer koltuk görsel estetiği ve farklı duruşuyla kanepe takımına farklı bir hava katar zengin bir görünüme kavuşturuyor.

Yaşam alanlarınızın konseptine Retro tarzını yansıtacak olan bu kanepe takımını dilerseniz oturma grubu olarak da tercih edebilirsiniz. Bu takımın sunduğu ikili kanepe alternatifini değerlendirmeye alıp oturma grubunu oluşturabilirsiniz. Tamamen kullanımınıza ve ihtiyacınıza kalmış.

Aramalar:

  • istikbsl teshir urunu molde taklml ne fiyatl

Çok Şık İstikbal Kanepe Takımları (Molde Deluxe Takımı) Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. celal dedi ki:

    iletişim bilgisi bulamadım

    1. ozlem dedi ki:

      Merhaba Celal Bey. Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

Yorum Yaz


Yukarı Çık