DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Çok Şık Pars Avizeler

1 yıl önce
12 kez görüntülendi

Çok Şık Pars Avizeler

Sevgili arkadaşlar, küçük dokunuşlarla yaşam alanlarımızı güzelleştirmeye devam ediyoruz. Bugün yaşam alanlarımızı aydınlatacak olan birbirinden zarif, göz alıcı güzelliğini ve ışıltısını mekana yansıtacak olan Pars avizelerine göz atacağız.

Bir mekanı zengin göstermek ,tavan dekorasyonunda yenilik yapmak adına en güzel uygulamalardan biri mekanın tarzına hitap eden avizeyi seçmektir. Bu konuda sizlere yardımcı olmak adına yüzlerce farklı modeli bir arada bulabileceğiniz aynı zamanda uygun fiyatları sunan Pars avizenin bazı ürünlerini sizlerin beğenisine sunmak istiyoruz.

yeni sezon pars avize örnekleri

Yaşam alanımız için seçeceğimiz her ürün mekanın dizaynına farklı bir hava katar. Şöyle bir kare gözünüzün önünde canlandırın. Odanızın tavanından aşağıya doğru ışıldayan mekanın ruhuna hitap eden zarif bir avize yer alıyor.

modern pars avize görselleri

Yaşam alanlarınız için tercih ettiğiniz aydınlatma araçları, ortama ışığını yansıttığı kadar, görünümü ve duruşuyla da mekanın ambiyansını değiştiriyor.

Genelde salonların konseptini zengin ve elegan göstermek için kristal ışıltısını beyaz taşlarla yansıtan avizeler tercih edilir. Şimdilerde daha renkli taşlardan dizayn edilmiş ürünlerinde tercih edildiğini görmekteyiz.

değişik avize örnekleri

Hatırlarsanız bir zamanlar sadece salonların aydınlatmasında kullanırdık. Zamanla salonların dışına çıkarak evimizin her alanında kullanmaya başladık. Hatta, ofiste ve büyük alış veriş merkezlerinin dekorasyonunda karşımıza çıkmaya başladı. Aynı zamanda alışılagelmiş kristal dizaynların dışında daha modern görünüme sahip daha farklı formantlarda dizayn edilmiş tasarımlarla karşılaşmaktayız.

Konumuzun başında hatırlayacağınız üzere sizlere Pars Avize’den bahsetmiştik. Avize konusunda oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olduğunu son derece modern çizgilerin hakim olduğu her zevke hitap edecek ürünleri bir arada bulabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Aynı zamanda mekanınıza uygun en iyi ürünü bulmanıza yardımcı olmak adına değişik hizmetlerde sunduğunu söyleyebiliriz.

Yeri gelmişken bu hizmetlere de kısaca bahsedelim.

Yaşam alanınıza en uygun ürünü bulmanıza yardımcı olmak adına ücretsiz iç mimarlık hizmeti sunmakta. Bunun için yapmanız gereken mağazaya uğrayıp, nasıl bir şey aradığınızı söylemeniz yeterli olacaktır. Geri kalanı işin uzmanıyla birlikte yapabilirsiniz. Daha farklı bir yöntem olarak odanızın resmini çekip gösterebilirsiniz.

Daha fazla bilgi aynı zamanda yeni ürünleri görmek için BURAYI tıklayabilirsiniz

ÇOK ŞIK PARS AVİZE ÖRNEKLERİ VE RESİMLERİ

 

 

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık