DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Dar Banyoları Büyük Göstermenin Yolları

11 ay önce
8 kez görüntülendi

Dar Banyoları Büyük Göstermenin Yolları

Bir çok evin banyosu dar ya da küçük olduğundan dolayı istediği gibi dizayn edemiyorlar. Aslında istediğiniz dizaynı rahatlıkla oluşturabilirsiniz. Sadece dikkat etmeniz gereken birkaç küçük ayrıntı var.

İşte dar banyoları daha kullanışlı hale getirecek öneriler.

Endüstriyel Bir Tarz Oluşturabilirsiniz.

Küçük ve dar banyoları hem kullanışlı bir hale getirmek hem de görsel bir estetik katmak için ahşabın sıcaklığından yararlanabilirsiniz. Mesela banyo mobilya seçimi için köşeli ahşap banyo dolapları seçebilirsiniz. Hem kullanım açısından kolaylık sağlayacaktır. Hem de ortamda şık bir görüntü oluşacaktır.

Çatı Katını Banyo Olarak Kullanmaya Ne Dersiniz ?

Eğer evinizin çatı katı bulunuyorsa ve bu alanı nasıl değerlendireceğinizi düşünüyorsanız, banyo olarak değerlendirmenizi öneririz. Bu alanlarda önemli olan ölü noktaları değerlendirmek ve yaratıcı bir dizayn oluşturmaktır. Mesela şık bir küvet seçimi yaparak, bu küveti çatının tam orta zemine yerleştirebilirsiniz. Hem ölü noktaları değerlendirmiş olursunuz, hem de görsel bir estetik elde etmiş olursunuz.

Renk Kombinasyonu

Fresh bir görünüm elde etmek için renk kombinasyonlarından yararlanabilirsiniz. Mesela krem rengi kahverenginin bir tonuyla kombinleyebilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık