DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Dar Odaları Genişleten Ranza Modelleri

5 ay önce
19 kez görüntülendi

Dar Odaları Genişleten Ranza Modelleri

Evde kullanılan mobilya ve eşyalarda şıklık kadar eve uyumluluk, kullanışlılık, mekanı daraltmaması, daha az kasvetli bir ortam oluşturması gibi bir çok seçenek aranır. Ekonomikliği sadece maddi olarak değil kullandığı alandan da sağlaması o mobilyanın kullanışlılığını artırır.

ranza modellerinde yeni sezon

Ranza Modellerinde Yeni Sezon

Kullanışlı olan bu tasarımlardan birisi de hiç şüphesiz yeni jenerasyon ranzalardır. Genç ve yetişkin odalarının vazgeçilmezi bu ranzalar, yatağın altında çalışma masası kitaplığı, çekmecelerden oluşan basamakları gibi bir çok mekandan kazandıran ve bir o kadar da daha düzenli bir ev görünümü veren bu ranzalar, aynı zamanda çok şık bir görünüm de kazandıracak türden.

çocuk odası modelleri

Çocuk Odası Modelleri

Dekorasyon Harikası  Ranzalar

Ranza deyince eskiden yurtlarda kullanılan demir iki katlı yataklar akla gelirdi belki ama yeni ranza modelleri kafamızdaki o şemayı yıkarak çok daha modern, şık ve kullanışlı çocuk ve genç odalarımızı daha özel yapan parçalar haline gelmiştir. Birbirinden farklı yapım maddeleri ile evinizin havasını değiştirecek yaşanılası bir ortam hazırlamanızı sağlayacaktır.

çocuk odaları

Çocuk Odaları

Hem Kitaplık Hem Çalışma Masası Hem  Yatak

Ranza kullanmak için illaki birden fazla çocuğunuzun olmasına gerek yok. Üst kısmı yatak alt kısmı farklı amaçlarla kullanılan ranzalar, daha modern bir görüntü kazandırırken yukarı çıkan yatak sayesinde daha geniş kullanım alanı elde etmiş olacaksınız. Yeni ya da farklı bir oda hayal ediyorsanız birbirinden renkli  ve değişik tasarımlarıyla hayal gücünüzü zorlayacak bu ranzalarla tanışmanızı tavsiye ederim.

az yer kaplayan ranza

Az Yer Kaplayan Ranza

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık