DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Decovita Seramik Modellerine Bayılacaksınız !

7 ay önce
18 kez görüntülendi

Decovita Seramik Modellerine Bayılacaksınız !

Yer ve duvar karolarına yeni bir soluk getiren Decovita Seramik modellerini inceleyeceğiz. Önce firma hakkında genel bir bilgi paylaştıktan hemen sonra evinizin her alanına farklı bir güzellikle sunacak olan ürünleri sizlerin beğenisine sunacağız.

Efendim, Decovita Seramik 2016 yılında Bilecik’te sırlı seramik porselen üretimine başlamıştır. Decovita Seramik’i diğer seramiklerden ayıran önemli ayrıntı arasında şu yer almaktadır. Firma dünyanın dört bir yanından çıkarılan doğal taş desenlerini kullanarak yaşam alanlarımız tasarlıyor. Yaşam alanlarımızı eşsiz bir güzelliğe kavuşturacak 1861 farklı desenleri bizlere sunuyor.

Kısa bir süre önce yeni ürünlerini tanıtmak için bir reklam filmi çekmiş. Farklı bir reklam filmi olduğunu söyleyebiliriz. Reklamın farklılığını öne çıkartan ayrıntılar arasında şunları söyleyebiliriz. Öncelikle dünyanın farklı ülkelerinden çıkartılan değerli taşlar o ülkenin dili ile sunuluyor. O ülkenin dilinin yanı sıra ülkenin manzarası eşliğinde yöresel kıyafetleri giymiş olan insanların anlatımı ise reklama farklı bir renk katmış.

Firmayı, kısa bir şekilde tanıdıktan sonra şimdi gelelim, 2017 Decovita Seramik Koleksiyonu içerisinde yer alan serilere bakalım.

Şimdilerde evlerde mermerin zarafetini ve şıklığını görmekteyiz. Yaşam alanlarınıza göz alıcı bir parlaklık ve kontrast renklerle bambaşka bir boyut kazandırmak isterseniz tercihinizi Grigio Serisinden yana yapabilirsiniz.

Banyonuza küçük bir dokunuş yapıp zarif bir estetiğe kavuşturmaya hazır mısınız ? Ahşabın sıcaklığını mermerinin zarifliği ile birleştiren Rosso Levanto serisi inceleyerek banyonuzu eşsiz bir güzelliğe kavuşturabilirsiniz.

Evinizin ya da iş yerinizin iç mekanında modern bir çizgi yakalamak, aynı zamanda göz alıcı bir güzelliğe kavuşturmak istiyorsanız , geniş bir ürün gamına sahip olan Decovita Seramik’in ürünlerini incelemenizi tavsiye ederiz. Bu ürünlerin yaşam alanınızda nasıl bir değişim yapacağını görmek için galerimizi inceleyebilirsiniz.

Sevgili arkadaşlar dilerseniz beğendiğiniz ürünün altında yorum bırakarak, fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Dünyanın egzotik ülkelerin en değerli taşlarını yaşam alanlarınıza yansıtarak elegan bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu eşsiz güzelliği evinize yansıtmak için Yaşam Dekoru olan Decovita Seramik’in ürünlerini incelemeniz yeterli olacaktır.

Decovita Seramik Modellerine Bayılacaksınız ! Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık