DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Dekorasyonun Yeni Objesi Neon Işıklar

11 ay önce
12 kez görüntülendi

Dekorasyonun Yeni Objesi Neon Işıklar

Amerikan filmlerinde görmeye alışkın olduğumuz neon ışıklar bugünlerde oldukça popüler olmaya başladı. Bizde bu popülerliği yazılarımıza taşımak istedik.

Dekorasyonu objesi neon ışıkların bugünlerde gündemde olmasının nedeni ve bu ışığı dünyaya yansıtan kişi hakkında kısa bir bilgi paylaşmak istiyoruz. Bir taraftan da göz kamaştırıcı bir güzelliğe sahip olan neon ışıklarıyla hazırlanmış olan görselleri de sizlerin beğenisine sunacağız.

Chris Bracey ismini belki bir çoğunuz duymuşsunuzdur, belki de aranızda yeni duyanlarınız vardır. Chris Bracey yaşamının 37 senesini film setlerinde, mekanlarda ve fotoğrafçılarda ikonik parça toplayan ve yaratan birisiydi. Birisiydi diyoruz çünkü 59 yaşında hayatını kaybetti.

Neon ışık tasarımcı olarak bilinen Chris Bracey birçok yerde ” The Neon Man ” diye kendisinden bahsedilir. Bunun nedeni şöyle bir düşündüğümüzde neon ışık olayı en iyi şekilde çözümlediğinden dolayı haklı olarak bu şekilde kendisinden bahsediliyor.

LasVegas’ın meşhur ışıklarını zarif bir şekilde müzeye taşıdığı da bilinmektir. Ünlü ışık tasarımcı hakkında küçük bir bilgi daha sizinle paylaşalım. Londra’da kendisine ait olan dükkanların isimlerinden biri ”God’s Own Junkyard”.

 

Dekorasyonun Yeni Objesi Neon Işıklar Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık