DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Dekorasyonda En Etkili 3 Farklı Trend

11 ay önce
8 kez görüntülendi

Dekorasyonda En Etkili 3 Farklı Trend

Ev dizaynında farkınız ortaya çıkarmanıza farkınızı ortaya çıkarmanıza yardımcı olacak birbirinden etkili ev dekorasyon trendlerini bu yazımızda bulabilirsiniz.

Her evin kendine özgü bir dizaynı vardır. Kimisi son derece modern çizgiler ile dizayn edilmişken kimisinde ise klasik tarz esintilerini görmekteyiz. Kimi evler rengarenk cıvıl cıvıl iken kimisi sade bir görünüme sahiptir.
Bugünlerde yaşam alanlarınızın çizgisinde bir değişiklik yapmayı düşünüyorsanız ve şimdiye kadar kullandığınız çizgiden farklı bir çizgi oluşturmayı düşünüyorsanız şuan bizimle kalmanızı öneririz. Birazdan son zamanlarda dekorasyon alanında en etkili olan 3 farklı ev dekorasyon trendlerini paylaşacağız.
İlk Trendimiz Retro Tarzı Ev Dekorasyonu
Eğer yaşam alanlarında tercihiniz cıvıl cıvıl rengarenk bir çizgiden yana ise Retro tarzı ev dekorasyonu tam size göre olduğu söyleyebiliriz. Bu tarzın evinizde nasıl duracağını görmek için öncelikle bir odanızın konseptinde bu uygulamayı deneyebilirsiniz.
Retro tarzın en belirgin özelliklerini soracak olursanız şunları söyleyebiliriz. En belirgin özelliği renklerdir. Canlı ve pastel renklerin hakim olduğu mobilya ürünleri kullanabilirsiniz. 60’lı yılların esintisini taşıyan aksesuarları tercih edebilir,aynı zamanda günümüzün modern çizgisiyle yeniden yorumlayabilirsiniz.
Romantik Ev Dekorasyon Fikirleri
Alışılmışın biraz dışına çıkıp biraz daha duygusal yoğunluğun ön planda olduğu bir dizayn oluşturmaya ne dersiniz ? Hem ruhunuzu okşayacak hem göz estetiğine hitap edecek hem de evinize farklı bir yorum katmak için tercihinizi Romantik Ev Dekorasyonundan yana yapabilirsiniz.
Böyle bir ambiyans oluşturmak için dekoratif ya de elektrikli şöminelerden yararlanabilirsiniz. Ayrıca ortamın atmosferinde romantizm ambiyansını oluşturmak için melek figürlerinden, kelebek figürlerinden yaralanabilirsiniz. Ayrıca ortamda gül ve dekoratif mumluklar da bulundurabilirsiniz.
Eskinin Günümüze Yansıması Vintage Ev Dekorasyonları
Biraz nostalji yapmaya ne dersiniz ? Eğer eski zamanın ev dizaynlarını merak ediyor ve evinizin bir bölümüne yansıtmayı düşünüyorsanız sizlere Vintage ev dekorasyonu öneririz.
Bu dizaynı oluşturmak için yapmanız gerekenler arasında öncelik antika dükkanlarını dolaşmak olacaktır. Vintage esintisini evinizde yansıtmak için eski dönemlere ait bir telefon ve daktiloyu aksesuar olarak kullanabilirsiniz.

Dekorasyonda En Etkili 3 Farklı Trend Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık