DOLAR: 3.86 TL
EURO: 4.48 TL

İlham Verici Antre Dekorasyonları

11 ay önce
10 kez görüntülendi

İlham Verici Antre Dekorasyonları

Yeni ev dizaynlarına baktığımız büyük ve geniş antrelere yer verdiklerini görmekteyiz. Bu da dekorasyona yeni bir alan demektir. Antreler evimizin dizaynı hakkında ilk ipuçlarını verdikleri alanlardır. Peki, şık ve zarif bir antre dekorasyonu nasıl olmalıdır ?

Öncelikle dışarıdan eve geldiğinizde sizi nasıl bir konseptin karşılamasını istiyorsanız o yönde bir konsept oluşturmalısınız. Belirleyeceğiniz bu konsepte göre tarzınızı belirleyerek doku ve renk paletlerinizi belirlemelisiniz. Sonra anterenizin zemininde nasıl bir görünüm oluşturacağınıza karar vermelisiniz. Bu konuda sizlere ilham vermek adına antre dekorasyon fikirlerimize göz atabilirsiniz.

Zarif ve Şık

Zarif ve şık bir ambiyans oluşturmak için gözü yormayan renkler seçmenizi öneririz. Mesela nötr renkler arasından seçim yapabilirsiniz. Ortama biraz canlılık katmak için sıcak renklerin hakim olduğu aksesuarlar seçebilirsiniz.

Çok Şık Duvar Aynaları

Eğer küçük ya da dar bir antreniniz var ise ortama biraz derinlik kazandırmak için duvar boy aynalarından yararlanabilirsiniz.

Fark Yaratacak Üniteler

Hem evinizin dizaynı hakkında ipuçları vermek adına hem de dekorasyon alanındaki zevkinizi göstermek için sıradışı antre mobilya ürünlerine yer verebilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık