DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Dekorasyonda Bohem Rüzgarları

11 ay önce
8 kez görüntülendi

Dekorasyonda Bohem Rüzgarları

Kontrast renkleri değişik etnik desenlerle bir arada kullanarak son derece farklı bir dekorasyona imza atabilirsiniz. Yaşam alanlarınızda farklı renk ve tonlara ağırlık veriyorsanız ortamı hareketlendirmek için farklı desenlere yer veriyorsanız bohem tarzı dekorasyonun tam size göre olduğunu söyleyebiliriz.

Önce moda alanında başlayan sonra hızlı bir şekilde dekorasyonu da etkisi altına alan bohem stilini yaşam alanlarınıza aktarmak için bazı noktaları göz önünde bulundurmanız gerekiyor.

√ Hem göz estetiğine hitap edecek hem de gözü yormayacak parlak renkleri ve farklı etnik desenleri bir arada kullanmanız gerekir.

√ Hem bohem stilini yansıtmak hem de yaşam alanlarınızda sade bir çizginin hakim olmasını istiyorsanız beyaz rengi tercih edebilirsiniz. Beyaz rengi biraz daha zenginleştirip bu stili iyi bir şekilde yaşam alanlarınıza aktarmak için deri parçalarından, kürklerden, bitki ve ağaçlardan yararlanabilirsiniz.

√ Zemin döşemelerinde doğal bir sıcaklık elde etmek aynı zamanda bu stili yansıtmak için ahşap lake parkelerden yararlanabilirsiniz.

√ Bohem tarzını en iyi şekilde yansıtmak için o döneme ait aksesuar ve objelere yer verebilirsiniz.

 

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık