DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Dekorasyonda Desen Kullanımı Önerileri

5 ay önce
13 kez görüntülendi

Dekorasyonda Desen Kullanımı Önerileri

Yeni sezon trendlerine bakıldığında ilk sıralarda desenler yer alıyor. Yüzlerce farklı desen, dekorasyonda kişilerin zevklerine uygun olarak kullanılıyor. Evlerde, ofislerde dekorasyonun önemli bir parçası olan bu desenler, doğru kullanıldığında harikalar yaratabiliyor.

taş deseni kullanımı

Taş Deseni Kullanımı

Dekorasyonda küçük dokunuşlar ile büyük farklar yaratmanın en kolay yolu, desenleri kullanmak. Dekorasyon fikirleri arasında da sıklıkla önerilen dekorasyonda desen kullanımı doğru şekilde kullanılması büyük önem taşıyor.

Desen Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Dekorasyon uzmanları, ev veya ofis dekorasyonu için desenleri kullanmak isteyen kişileri uyarıyor. Desenler ile bir ortama hareket ve canlılık kazandırmak mümkün. Ancak bunu akıllıca yapmak gerekiyor.

ev dekorasyonunda desen kullanımı

Ev Dekorasyonunda Desen Kullanımı

Desen seçiminde aşırıya kaçmak en sık yapılan dekorasyon hataları arasında yer alıyor. Birbirinden farklı desenler kullanılacaksa mutlaka 3 desenden fazla olmamalı. Aynı zamanda tüm desenleri büyük veya küçük seçmek yerine, bir desen büyükse diğerini küçük seçmek, bir desen yoğunsa diğerini sade seçmekte önemli.

dekorasyonda desenin önemi

Dekorasyonda Desenin Önemi

Dekorasyonda Desen Uyumu

Kişiler en çok tercih ettikleri desenleri oda dekorasyonuna uydururken zorlanıyor. Desen kullanımında sadece deseni değil, bütünü düşünmek gerekiyor. Aksi halde en trend desen seçilse dahi yorucu ve karmaşık bir görünüm ortaya çıkabiliyor. Bu nedenle odanın bir kısmında desen kullanıldığında diğer parçaların sade ve düz renklerde olmasına dikkat edilmesi gerekiyor.

dekorasyonda desen

Dekorasyonda Desen

Dekorasyonda birbirini tamamlaması için bütün parçaları aynı desende seçmek ise göz yormaktan ve karmaşık, kalabalık bir görünümden başka bir şey ifade etmiyor.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık