DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

2017 Dekorasyon Trendleri

11 ay önce
9 kez görüntülendi

2017 Dekorasyon Trendleri

Yaşam alanlarınızı dizayn ederken öncelikle kendi zevkinizi ve tarzınızı ön planda tutmalısınız. Unutmayın ki, nasıl ortamda yaşamak sizi mutlu edeceğini sizden başkası daha iyi bilemez. Hangi renkler sizi mutlu eder, yaşam alanınızın çizgisi nasıl olmalıdır, bunları iyi belirleyerek yaşam alanlarınızı dizayn etmelisiniz.

Tabi evinizi dekore ederken bir taraftan zevkinize hitap eden dekorasyonları yakından incelemeli, bir taraftan da sezonun trendlerini takip etmeyi de ihmal etmeyin. Şimdi dilerseniz bir taraftan yeni sezon ev dekorasyon trendlerin neler olduğuna bakalım, bir taraftan da dekorasyonda dikkat edilmesi gerekenler nelermiş bakalım.

  • Giriş Kapısında Değişim

Evinize gelen misafirlere daha evinizin kapısını görür görmez dekorasyonda farklı aynı zamanda zevkli bir tercihinizin olduğunu göstermek için giriş kapınızı farklı bir renkte boyayabilirsiniz. Aynı zamanda dış kapı süslemesiyle farkınızı ortaya bırakabilirsiniz.

  • Mobilyalarınıza Küçük Dokunuşlar Yapın

Öncelikle evinizin her alanı mobilyalar ile doldurmaya çalışmayın. Mümkün oldukça az ama fonksiyonel özelliklere sahip mobilyalar seçmeye özen gösterin. Mobilyalarınızda değişime gitmeyi düşündüğünüzde öncelikle elinizdeki mobilyaları yeniden değerlendirin. Mesela mobilyaları boyayarak yeni bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

  • Sınırların Dışına Çıkın

Birbirinde benzer bir dizayn oluşturmak yerine biraz kuralların dışına çıkarak farkınızı ortaya bırakabilirsiniz. Mesela evde kullandığınız bazı eşyaları, evinizin bahçesinde ya da terasında kullanabilirsiniz.

 

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık