DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Dekorasyonda Gri Zarafeti

11 ay önce
10 kez görüntülendi

Dekorasyonda Gri Zarafeti

Ev dekorasyonunda genelde es geçilen renkler arasında gri yer alır. Nötr renk grubu arasında yer alan gri soğuk bir görünüme sahip olduğu için pekte tercih edilmez. Aslında gri rengi sıcak renklerle kontrast oluşturarak kullanılırsa, oldukça şık ve zarif bir dekorasyon elde edebiliriz.

Gri ev dekorasyonu nasıl yapılır ?

Yaşam alanlarınızda gri rengine yer vererek son derece modern, şık ve zarif bir dizayn oluşturabilirsiniz. Bunun için birkaç noktayı göz önünde tutmanız yeterli olacaktır.

Gri Duvarlar

Yaşam alanlarınızın dizaynında yeniliğe gitmeyi düşündüğünüzde her zaman için öncelikle duvarlardan başlamanızı öneririz. Yaşam alanlarınızda oluşturmak istediğiniz çizgi güçlendirmek aynı zamanda farklı bir yorum katmak için duvarlarınızda griyi deneyebilirsiniz.

Canlı Renkler

Gri renginin etkisini mekanlarınızda kuvvetlendirmek için canlı renklerle birlikte kullanabilirsiniz. Evinizin herhangi bir alanında sakin ve dinlendirici bir ambiyans oluşturmak için gri rengin hakim olduğu objeler ve aksesuarlar kullanabilirsiniz.

Ofisinize Prestij Kazandırın

Bu rengi ev ortamında kullanabileceğiniz gibi dilerseniz ofisinizin dizaynında kullanabilirsiniz. Eğer ofisinize yüksek bir prestij kazandırmak isterseniz gri rengi kullanmanızı öneririz.

 

Dekorasyonda Gri Zarafeti Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık