DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Dekorasyonun Yeni Gözdesi Mix and Match Akımı

11 ay önce
10 kez görüntülendi

Dekorasyonun Yeni Gözdesi Mix and Match Akımı

Şimdilerde yaşam alanlarında modern çizgiye farklı bir yorum katmak isteyenlerin yeni trendi Mix and Match Akımı. Sizler için dekorasyon alanındaki bu yeniliği yakından inceledik.

Yaşam alanlarınızın çizgisinde hem modernliğe yer verip hem de farkınızı ortaya çıkarmak için bu akımda şunları göz önünde tutmanızı öneririz.

Mix and Match akımının mantığına baktığımızda karıştır ve yakıştır olduğunu görüyoruz. Yani farklı renk, doku ve desenleri karıştırarak yaşam alanlarınıza aktarabilirsiniz. Tabi bunu yaparken bütünsel bir ahenk yakalamanız gerektiğini unutmayın. Hemen bir kaç örnekle bu akımı biraz daha ayrıntılandıralım.

Desen olarak zikzak desenleri kullanabilirsiniz.

Evinize yeni bir halı mı almayı düşünüyorsunuz, desen olarak tercihinizi zikzak modellerden yana yapabilirsiniz. Duvarlarınıza yeni bir hareketlilik mi katmak istiyorsunuz hemen bu alanda farkınızı ortaya bırakmak için zikzak desenli duvar kağıdı tasarımları arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Modern ve Country tarzı bir arada

Yaşam alanlarınızın konseptinde hem modernliği yakalamak hem de nostaljik bir ambiyans oluşturmak için Mix and Match akımını Counrty akımıyla kombinleyebilirsiniz.

 

Dekorasyonun Yeni Gözdesi Mix and Match Akımı Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık