DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Dekorasyonda Yeni Moda: Kapı Yenileme

5 ay önce
12 kez görüntülendi

Dekorasyonda Yeni Moda: Kapı Yenileme

Yıllardır oturduğunuz evden sıkıldınız, değişiklik istiyorsunuz fakat nereden başlayacağınızı bilemiyorsunuz. Mekan değişikliği isteyen kişiler çeşitli sebeplerden dolayı bunu gerçekleştiremediğinde genellikle mekan dekorasyonunu değiştirmeyi tercih etmektedir. Eşyaların yerini değiştirmek ilk başta sizin için yeterli olabilir fakat birkaç denemeden sonra yeterli gelmeyecektir.

kapıları nasıl yenilerim

Kapıları Nasıl Yenilerim

Dekorasyon modası içerisine 2017 dekorasyon trendleri ile adım atan yeni yöntem, işte tam size göre. Mekanda köklü bir değişiklik için sadece duvarları boyamakla yetiniyorsanız, biraz daha geniş düşünmeye başlasanız iyi olur. Çünkü yeni moda kapı yenileme yöntemleri dekorasyon dünyasında hızla ilerlemeye devam ediyor.

kapı yenileme

Kapı Yenileme

Kapı Yenileme Fikirleri

Yıllardır kullandığınız ev kapıları da bakıma ihtiyaç duyacaktır. Sıradan bir boya ile geçiştirmek yerine bunu daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Son dönemlerde modanın her alanına desenler, renkler hakim. Evinize farklı bir atmosfer yaratmak, canlı bir görünüm kazanmak için kapılarınızı renklendirebilirsiniz.

kapı yenileme trendi

Kapı Yenileme Trendi

El yeteneğinize güveniliyorsanız kapı yenileme işlemi için fırça ve boyalar yeterli olacaktır. İster desenler çizin, ister iki farklı renge boyayın. Bu tamamen sizin hayal gücünüzle sınırlı. Fakat boya konusunda çekimser kalıyor ve bunun için vaktinizin olmadığını düşünüyorsanız. Kolayı var. Kapılarınızı kaplayın.

evdeki kapılarınızı yenileyin

Evdeki Kapılarınızı Yenileyin

Kapı Kaplama Yöntemleri

Rengarenk kaplama kağıtları masadan sandalyeye, duvardan tezgaha, buzdolabından bulaşık makinesine kadar artık her yerde. Yeni sezonda dekorasyonda kaplama kağıtları bu kadar revaştayken fırsata çevirin. Neme, suya, sıcaklığa dayanıklı bir kaplama kağıdı ile kapılarınızı dilediğiniz gibi renklendirebilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık