DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Endüstriyel Stil Dekorasyonun Yeni Stili

11 ay önce
10 kez görüntülendi

Endüstriyel Stil Dekorasyonun Yeni Stili

Dekorasyonun yeni stili Endüstriyel stil. Şu ana kadar hemen hemen birbirinde benzer ev dekorasyon stillerini sizlerle paylaştık. Birçoğumuz kimi zaman bu stilleri birebir uyguladık. Kimiz zaman ise bu stillere kendi yorumumuzu katar yaşam alanlarımızı güzelleştirdik.

Şimdi ise bazı yabancı ülkelerde uygulanan ama ülkemizde yeni yeni uygulamaya başlayan bir stilden bahsetmek istiyoruz. Endüstriyel stil. Bu stilin en belirgin özelliği nedir, diye soracak olursanız, son derece cool bir görünüme sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Bu tarzı daha çok hangi kesim tercih ediyor diye baktığımızda karşımıza başta erkekler olmak üzere sanatçı kimliği olan, modacıların ve tasarımcıların tercih ettiğini söyleyebiliriz. Şimdilerde ise kadınlarında yaşam alanlarında tercihleri bu tarzdan olduğunu söyleyebiliriz.

Genelde eski fabrikaların ve depoların yeniden dizayn edilerek son derece cool bir yaşam alanına çevirerek oluşturan bir akımdır. Endüstriyel dekorasyonunda öne çıkan en belirgin renkler arasında siyah ve gri tonları yer alır.

Mekana hakim olan sertliği biraz yumuşatmak aynı zamanda ortama görsel bir estetik katmak için sıcak renkler tercih edilmektedir. Ayrıca ahşabın sıcaklığı tercih edilerek daha sıcak bir ambiyans oluşturmak mümkün.

Şimdi endüstriyel tarzda dizayn edilmiş görsellerimizi yakından bir inceleyelim.

 

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık