DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Avizelerde Yeni Trendler

11 ay önce
12 kez görüntülendi

Avizelerde Yeni Trendler

Bir evin dizaynı tamamlayan en önemli unsurlara arasında avizeler yer alır. Yaşam alanlarınızı daha zarif bir hale getirmek için farklı avize seçimleri yapmalısınız. Bu konuda sizlere ilham vermek evinize yeni bir hava katacak olan modern avize modellerine sizler için göz attık.

Doğru bir avize seçimi ve uygulamayla ile evinizin dizaynı daha elit bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Bunun için şu noktaları göz önünde bulundurmanız yeterli olacaktır.

Doğru bir seçim yapmak için öncelikle seçeceğiniz avizenin boyutunu iyi belirlemeniz gerekir.

Avize seçerken öncelikle odanızın büyüklüğünü göz önünde tutmanız gerekir. Küçük bir oda için büyük bir boyutta bir avize seçimi odayı olduğundan basık göstermenize neden olur. Tabi büyük bir oda içinde küçük bir avize seçimi odanın aydınlatmasından yeterli olmayacaktır. Bu nedenle odanızın fiziksel özelliğini göz önünde alarak en uygun boyutta bir avize seçimi yapmalısınız.

Seçim yaparken tarzınızı ve stilinizi yansıtmayı unutmayın.

Avize modelleri arasından seçim yaparken öncelikle kullanacağınız mekanın dizaynı göz önünde bulundurmanızı öneririz. Bunu yaparken şunu düşünmenizi de öneririz. Seçeceğim avizeyi dekoratif amaçlı mı kullanacağım yoksa aydınlatma işlevini mi yerine getirmesini istiyorum.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık