DOLAR: 3.86 TL
EURO: 4.48 TL

Dekorasyon Örnekleri ve Yaşama Etkileri

6 ay önce
11 kez görüntülendi

Dekorasyon Örnekleri ve Yaşama Etkileri

İnsan doğanın bir parçasıdır. Bu nedenle de doğal olarak yaşadığı alanda doğal denge ve uyumu arar. Kendine uygun olmayan bir ortam insanı rahatsız eder ve bir an önce oradan ayrılmaya çalışır.

İnsanın bulunduğu mekan ile uyumsuzluğu sadece huzursuzluk olarak göstermez elbette kendini. Yaşanan huzursuzluk nedeni ile yanlış adımlar atar, sonuçta hayatı da olumsuz etkilenir. Bu nedenledir ki; evi insanın kalesidir deyimi her zaman geçerlidir. Eğer insan kendi kalesinde huzurlu ve rahat değil ise yaşamında da pek çok sıkıntıyı yaşayabilir.

feng shui dekorasyon örnekleri

Feng Shui Dekorasyon Örnekleri

Bu da uyumlu dekorasyon önerileri almanın önemini ortaya koymaktadır.

Feng Shui İle İnsan – Mekan Uyumu

Beş bin yıllık Feng Shui öğretisi, insana uyumlu mekan tasarımları yapmanın yöntemidir.

feng shui havası evde nasıl oluşur

Feng Shui Havası Evde Nasıl Oluşur

Bu şekilde mekanda yaşayan kişilere uygun dekorasyon düzenlemeleri burada yaşayan insanların daha sağlıklı olmasını sağlar. Ayrıca alanda yaşayan kişiler arası ilişkilerin daha mutlu, kariyer beklentilerine daha kolay ulaşan ve kazancını arttıran bir yaşam sürmelerini sağlar.

Feng Shui İle Genel Bakış

Evler tıpkı insanlara benzer. Mekanların kapıları ağız, pencereleri ise göz olarak düşünülebilir. Odalar ise yapının organlarıdır.

feng shui

Feng Shui

Tıpkı insanlarda olduğu gibi organların yani odaların sağlıklı olması yani insana uyumlu dekore edilmesi, organizmanın sağlıklı olmasını yani alanın huzur veren alt yapısının kurulmuş olmasını sağlar.

Mekanda genel olarak sıkışmış, kalabalık eşya kütlesi, vücuttaki kistler gibidir. Enerji bu sıkışık noktalarda rahat hareket edemez ve yaşamın bu alanında sıkıntılar yaşanmaya başlanır.

feng shuiye göre dekorasyon

Feng Shuiye Göre Dekorasyon

Feng Shui dekorasyonu bu nedenle temel olarak mekandaki kalabalığın giderilmesine, dolayısı ile yaşam enerjisinin doğal akışını sağlamaya çalışır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık