DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Dekoratif Desenli Duvar Kağıdı Örnekleri ve Uygulamaları

7 ay önce
12 kez görüntülendi

Dekoratif Desenli Duvar Kağıdı Örnekleri ve Uygulamaları

Yaşam alanı dizaynlarında son dönemlerde en çok dikkat çeken ayrıntılar arasında duvarların yer aldığını söyleyebiliriz. Duvar dekorasyonu alanına şöyle bir baktığımızda duvar kağıtları ve duvar panelleri başta olmak üzere birbirinden farklı dekoratif boya uygulamalarının yer aldığını görmekteyiz.

Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan duvar dekorasyonu alanında geçmişte olduğu gibi günümüzde en çok duvar kağıtlarının tercih edildiğini görmekteyiz. Her ne kadar zaman zaman sessizliğe bürünse de geri dönüşümü her zaman için muhteşem olduğu söyleyebiliriz.

Duvar Kağıtları Neden Bu Kadar Çok Tercih Ediliyor ?

Her tarza ve zevke hitap eden duvar kağıtlarının bulunması duvar kağıtlarına olan talebi artıyor.

Her zevke hitap ettiği gibi her bütçeye de hitap etmektedir.

Bir taraftan duvarın görünümü yenilerken bir taraftan da renk, desen ve dokularıyla ortamda bir bütünlük sağlıyorlar.

Temizlik açısından büyük kolaylık sağlıyor.

Boyanabilir duvar kağıtları sayesinde duvar kağıdınızın rengini anında değiştirebiliyorsunuz.

Bulunduğu ortama zarif bir görünüm katmasıyla birlikte aynı zamanda ortamın ısı ve ses yalıtımı görevini de üstlenmektedir.

2017 duvar kağıdı modellerine baktığımızda silinebilir ve boyanabilir duvar kağıtların yanı sıra suya dayanıklı kağıtlarında yer aldığını görmekteyiz. Suya dayanıklı duvar kağıtları sayesinde banyo ve mutfaklarımızın duvarlarına gönül rahatlığıyla bu uygulamayı yapabiliyoruz.

Geniş ürün yelpazesi içinde aynı zamanda kendinden kabartma desenli, kadife dokulu kumaş kaplamalarda yer almaktadır. Bunun yanı sıra desenli duvar kağıtları da yer almaktadır. Yeni sezon desenli duvar kağıdı modelleri büyük bir yer kapladığını söyleyebiliriz.

Evinizin çizgisi ister modern olsun, ister klasik ya da bambaşka bir çizgi hakim olmuş olsun, bu çizginize hitap edecek desenli duvar kağıdı bulmanız mümkün. Renk ve desen çeşitliği yönünden zengin olan bu ürünler arasında evinizin ruhuna hitap edecek, evinizin görünümünü değiştirecek ürünü rahatlıkla bulabilirsiniz.

Şuan için yaşam alanınızın ambiyansı değiştirecek olan duvar kağıdını seçmekte zorlanıyorsanız, bu konuda sizlerle küçük bir tüyo verebiliriz. Şu dönemlerde dekoratif desenli duvar kağıtları oldukça popüler. Göz estetiğine hitap eden desenler, dantel baskı desenleri dilerseniz inceleyebilirsiniz.

Dekoratif Desenli Duvar Kağıdı Örnekleri ve Uygulamaları Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık