DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Dekoratif Paravan Tasarımları

7 ay önce
17 kez görüntülendi

Dekoratif Paravan Tasarımları

Günümüzde stüdyo daireler, 1+1 dairelerin kullanımı gün geçtikçe yaygınlaşmaya başladı. Bu dairelerin yaygınlaşmaya başlamasıyla birlikte ev dekorasyonunda farklı uygulamalar ortaya çıkmaya başladı. Hem bu alanları daha kullanışlı hale getirmek, hem de ortamı estetik bir görünüme kavuşturmak adına dekoratif paravanlar kullanılmaya başladı.

Paravan modellerini hem bu dairelerde hem de farklı alanlarda kullanmak mümkün. Diyelim ki, büyük bir odanız var ve bu odayı ikiye bölmeyi düşünüyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken tek şey ortamın çizgisine hitap eden paravan çeşitlerin arasından seçim yapıp, mekana uygulamak olacaktır.

Ofis dekorasyonu daha farklı kullanım alanlarına kavuşturmak aynı zamanda göz estetiğine hitap edecek bir güzelliğe kavuşturmak içinde seperatör paravanlar tercih edilmekte.

Mutfaklarınızda daha modern bir ambiyans oluşturmak , aynı zamanda görsel bir estetik katmak adına paravanı tercih edebilirsiniz. Paravanı mutfak duvarına dayayarak farklı bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Size özel bir paravana ne dersiniz ? Aşağıdaki görselde görüldüğü üzere düğün fotoğrafından bir kareyi özel olarak yaptırabilirsiniz.Ya da dilerseniz daha farklı bir foto seçerek, paravanın üzerine bastırabilirsiniz.Hem özel hem de anlamlı bir aksesuar olarak yatak odanızda kullanabilirsiniz.

Biliyorsunuz şimdilerde evlerinin bir bölümünde giyinme odaları dizayn edilmeye başladı.Genelde yatak odasının bir bölümü giyinme odaları için ayrıldığını görmekteyiz.Sizlerde yatak odanızda böyle bir bölüm oluşturmak istiyorsanız oda bölücülerinden yani paravanlardan yararlanabilirsiniz.

Oturma odası, yatak odası, mutfak ve iş yerlerinin dışında bu ürünü nerede kullanabiliriz ?Diye bir düşünelim.Bu ürünü yaşam alanınızın her alanında farklı biçimlerde kullanabilirsiniz. Salonlarda yemek odası ile oturma gruplarını ayırmak için tercih edebilirsiniz.Biraz önce de bahsettiğimiz gibi yatak odanızda kullanabilirsiniz.Yatağınızın hemen yanına yerleştirerek kendiniz için bir giyinme alanı oluşturabilirsiniz.

Banyoda farklı bir uygulama yapmaya ne dersiniz ?Banyonuzda küvet var ise,banyo perdesi yerine paravan kullanabilirsiniz.Hem ortama farklı bir estetik katmış olursunuz.Hem de daha kullanışlı bir uygulama yapmış olursunuz.Aynı zamanda dilerseniz duşa kabinin önüne yerleştirerek daha şık bir görünüm elde etmiş olursunuz.

Balkon dekorasyonda ayrı bir tarz oluşturmak için çiçekleriniz için çok güzel bir köşe oluşturabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık