DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Dikdörtgen Salonları Şık Gösteren Fikirler

11 ay önce
10 kez görüntülendi

Dikdörtgen Salonları Şık Gösteren Fikirler

Evin genel dizaynına baktığımızda en zarif ve şık dekore edilmiş alanlardan biri olarak salonları görmekteyiz. Salonların fiziksel özelliğine göre zevkimizin doğrultusunda düzenleriz. Bazı odalar kolaylık istediğimiz şekilde dizayn edebilirken, bazıları dizayn etmek kolay olmaya biliyor.

Diyelim ki dikdörtgen şeklinde salonunuz var. Bu salonunuzu daha şık bir görünüme kavuşturmak için şu yöntemleri deneyebilirsiniz.

En Güzel Dikdörtgen Salon Dekorasyon Fikirleri

L Tipi Koltuk Takımları

Dikdörtgen salonlarda genelde mobilyalar tabiri caizse bir trenin vagonları gibi dizilmektedir. Bu dekorasyonda yapılan hatalardan biridir.  Bu şekilde mobilyalarınızı yerleştirseniz kullanışsız bir mekan elde etmiş olursunuz.

Dikdörtgen salonları daha kullanışlı hale getirmek aynı zamanda zarif bir görünüme kavuşturmak için L tipi koltuk takımı modelleri seçebilirsiniz.

√ Şık Bir Halı

Salon dizaynında önemli olan ayrıntılar arasında halılar yer almaktadır. Salonunuz için halı seçerken ortamı geniş aynı zamanda ferah göstermesi için açık renkli halı modelleri arasından seçim yapmanızı öneririz.

√ Salonların Işığını Aynalarla Yansıttın

Dar ya da küçük mekanları olduğundan biraz daha büyük ve geniş gösteren unsurlar arasında aynalar yer alır. Odayı hem büyük ve geniş göstermek hem de derinlik hissi kazandırmak için aynalardan mutlaka yararlanın.

Dikdörtgen Salonları Şık Gösteren Fikirler Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık