DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Dinarsu Halı’dan Yepyeni Nova Serisi

9 ay önce
9 kez görüntülendi

Dinarsu Halı’dan Yepyeni Nova Serisi

Duvardan duvara halı deyince akla gelen ilk markalardan biri olan Dinarsu yeni koleksiyonuyla da adından söz ettirmeye devam ediyor. Halı sektörüne yıllardır yön veren firmalar arasında yer alan Dinarsu bu sezonda üretmiş olduğu halılarla yön vermeye devam ediyor.

Kalitesini ve çizgisini her zaman koruyan ve aynı zamanda yükselten firma yeni halı desenleriyle bu çizgisini bir kez daha gözler önüne seriyor. Yakın bir zamanda 2017 Dinarsu halı koleksiyonu inceleme fırsatımız oldu. Şunu gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz ki, bir kez daha farkını konuşturan birbirinden farklı renk ve desenlerin yer aldığı bir koleksiyonla karşılaştık.

Modern Çizgisi İle Dinarsu Nova Serisi

Yeni sezon halı koleksiyonu içinde yer alan Dinarsu Nova Serisi sımsıcak renkleri ve modern desenleri ile her evin çizgine hitap edecek bir güzellik sunuyor. Halıların vazgeçilmez desenleri arasında yer alan çiçekli desenler ve son dönemlerin trend halılar arasında yer alan patchwork desenleri bir arada kullanıldığını görmekteyiz. Kendine has yorumunu katarak halıların dizaynına farklı bir çizgi kattığı gözlerden kaçmayan ayrıntılar arasında yer alıyor.

Geometrik Desenlere Farklı Bir Yorum

Şimdilerde bildiğiniz gibi sıradan bir görünüme sahip klasik halılar evlerin zeminden ayrılıp,yerini daha modern halılara bırakmaktalar. Bu değişimde en büyük payın modern halılar için tercih edilen desenlerin büyük bir payı olduğunu söyleyebiliriz. Son dönemlerde patchwork halı desenlerin yanı sıra farklı renklerin hayat verdiği geometrik desenli halıları görmekteyiz. Geometrik halı desenlerine en güzel yansımasını Dinarsu halı koleksiyonu içinde yer alan Nova serisini oluşturan halıların desenlerinde görmekteyiz.

Yaşam alanlarınızın tarzında modern çizgi hakim ise bu çizginize bu kışın yeni ve sıcak bir dokunuş yapmayı düşünüyorsanız halı sektörünün önde gelen markalarından biri olan Dinarsu’yun Nova serisini incelemenizi öneririz.

Kış konseptinin vazgeçilmez unsurları arasında halılar yer alır. Sizlerde bu kışım konseptinde zeminlerinize sıcak bir dokunuş yapmak isterseniz halı yelpazenizin içine bu ürünü de eklemenizi tavsiye ederiz.

Bu arada yeni sezon Dinarsu halı modellerinin devamını görmek için BURAYI tıklayarak markanın diğer serilerini görebilirsiniz.

DİNARSU NOVA SERİSİ

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık