DOLAR: 3.86 TL
EURO: 4.48 TL

Doğtaş İndirimli Yatak Odası Fiyatları (Zeyn)

1 yıl önce
16 kez görüntülendi

Doğtaş İndirimli Yatak Odası Fiyatları (Zeyn)

Doğtaş’tan kaçırılmayacak büyük indirimler ardı ardına gelmeye devam ediyor. Bugünlerde yatak odası takımınızı değiştirmeyi düşünüyorsanız ve aklınızda Doğtaş yatak odası takımları var ise bu büyük fırsatı değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

Şuan indirimde olan yatak odalarınızı yeni bir görünüme kavuşturacak olan indirimli Doğtaş yatak odası takımlarının fiyatlarını sizlerle paylaşıyoruz.

Doğtaş Yatak Odası Fiyatları

Odanızda sade ve modern bir görünüm oluşturmanıza yardımcı olan Palermo Yatak Odası Fiyatı ; 5.550 TL.

Geçmişin izlerini günümüzün çizgiyle birleştiren Retro Yatak Odası Takımı ; 6.195 TL.

Modern çizginin ön planda olduğu Zeyn Yatak Odası Takımı ; 7.760 TL.

Odanızda elegan bir görünüm oluşturmak isterseniz de tercihinizi Samira Yatak Odasından yana yapabilirsiniz. Fiyatı ise ; 8.850 TL.

Ayrıcalıklı çizgileriyle odanızı elit bir görünüme kavuşturacak olan Exclusive Yatak Odası Fiyatı ; 8.995 TL.

Doğtaş’ın yatak odası takımları içinde yer alan Zeyn yatak odası takımını yakından bir inceleyelim.

yeni-sezon-dogtas-yatak-odasi-takimlari-zeyn

Yatak odanızın dizaynına hem modern hem elit hem de farklı bir yorum katmak isterseniz tercihinizi bu takımdan yana kullanmanızı öneririz. Yukarıdaki görselde görüldüğü üzere ahşabın sıcaklığı geometrik şekiller ile zarif bir ahenk oluşturmuş.

dogtas-yatak-odasi-takimi-ornekleri

Bu zarif ahenge eşlik eden aynı zamanda odanızın görselliğini zenginleştiren diğer ayrıntılar arasında ise safir meşenin mavi renkle olan ahenginin takımın görselliğini tamamlayan bir unsur olarak karşımıza çıkmaktadır.

indirimli-yatak-odasi-takimi-fiyatlari-ve-dogtas-zeyn-yatak-odasi

Modern ve yalın çizginin hakim olduğu görsel estetik kavramına yeni bir soluk kazandıran bu takım ayrıca yaşam alanlarında İskandinav stilini yansıtmak isteyenlerinde gönlünü fethetmeyi başarıyor.

Yaşam alanlarımızda en çok huzuru, rahatlığı ve mutluluğu bulduğumuz alanlardan biri olan yatak odalarına sade çizgisiyle yeni bir duruş sergiliyor. Aynı zamanda ortamda ferah bir ambiyans oluşturmayı da ihmal etmiyor. Görselliğiyle de estetiğini zarif ve ince bir şekilde birleştiren bu takımı yatak odalarınıza huzuru iyi bir şekilde yansıtıyor.

Yaşam alanınızın konseptinde İskandinav stili hakim ise ve stili yatak odalarınıza yansıtmayı düşünüyorsanız bu takımı değerlendirmeye almanızı öneririz.

Bu arada beğendiğiniz bu takımın kumaşında ve renginde değişik yapma imkanız da bulunmaktadır. En yakın Doğtaş’a uğrayıp alternatiflere bakabilirsiniz.

 

 

Doğtaş İndirimli Yatak Odası Fiyatları (Zeyn) Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık