DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Dünyadan Sıradışı Ofis Dizaynları

11 ay önce
11 kez görüntülendi

Dünyadan Sıradışı Ofis Dizaynları

24 saatinizin büyük bir bölümünü nerede geçiriyorsunuz diye sorsak; sanırım alacağımız yanıtın çoğunluğu iş yerinde diye olacaktır. Bazılarımız sabahın ilk ışıkları ile birlikte soluğu iş yerinde alırken, bazılarımız sabah 8.00 akşam 19.00 saatleri arasında iş yerlerinde zamanlarının geçirdiklerini söylerler.

Zamanımızın büyük bir bölümünü geçirdiğimiz bu iş yerlerinin ve ofislerin dizaynı ne kadar iyi ise çalışanların verimlilikleri de o derecede artmaktadır. Şöyle bir önce kendi çalıştığımız yerin iş ortamına baktığımızda genelde birbirine benzer dizaynlara sahip olduğu ortamlar görmektedir.

Bu alışılagelmiş dizayna biraz farklılık katmak aynı zamanda çalışanların verimliği artırmak için farklı dizaynların ortaya çıktığını görmekteyiz. Özellikle son dönemlerde İnovatif şirketler ofis dizaynlarına sıra dışı yorumlar kattıklarını görmekteyiz.

Şimdi sizlere dünyanın en ilginç ofis tasarımlarını sunacağız. Bakalım bu sıra dışı ofis dizaynlarının hangisi ya da hangileri daha çok hoşunuza gidecek ?

Böyle bir ofiste çalışmak ister miydiniz?

 

 

 

 

Dünyadan Sıradışı Ofis Dizaynları Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık