DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Duravit Banyo Dolaplarına Bayılacaksınız !

1 yıl önce
16 kez görüntülendi

Duravit Banyo Dolaplarına Bayılacaksınız !

Adım adım yaşam alanlarımızın dizaynı yenilemeye devam ediyoruz. Hem görselliği ön planda tutacak hem de kullanım açısından kolaylık sağlayacak olan mobilya ürünlerini sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bugün sizlerle birlikte banyolarınızı yeniden yorumlamanıza yardımcı olacak olan dünyaca ün yapmış bir marka olan Duravit Banyonun yeni sezon banyo mobilyalarına bakacağız.

en yeni duravit banyo dolabı örnekleri

Banyo mobilyaları arasında yer alan banyo dolapları,banyo dizaynlarının vazgeçilmez unsurları arasında yer alır. İyi bir banyo dolabı seçmek için bazı kriterleri göz önünde bulundurmakta fayda vardır. Bu kriterler arasında dolabın ebatları,rengi ve kullanım kolaylığı gibi özellikler yer almaktadır.

en yeni duravit banyo dolabı görselleri

Bu ve buna benzer tüm kriterleri göz önünde bulunduran Duravit, banyolarının ambiyansında modern çizgiyi yakalamak isteyenler için Me by starck sersini hazırlamış. Bu serinin içinde yer alan ürünler arasında seçimler yaparak farklı stiller oluşturabilirsiniz.

en yeni duravit banyo dolabı resimleri

Her sabah uyandığınızda soluğu aldığınız banyolarda güzelliğinizi en yalın halde yansıtacak olan aynalı banyo dolapları. Özel raflarla ayrılmış dolap içlerinin bir bölümü kendinize diğer bölümünü eşinize ayırarak özel kişisel bakım ürünlerinizi yerleştirebilirsiniz.

duravit banyo dolabı görselleri

Şimdilerde çift lavabolu dolaplara oldukça talep olduğunu görmekteyiz. Özellikle büyük banyolarda daha çok depolama alanı elde etmek için tercih edildiğini söyleyebiliriz. Dolabın bir tarafına havlular ve bornozlarınızı yerleştirirken  diğer tarafında temizlik malzemelerinizi yerleştirebilirsiniz.

duravit banyo dolabı örnekleri

Rüya gibi banyo dizaynı oluşturmak artık çok kolay. Birkaç küçük dokunuşla banyolarınızın ambiyansını değiştirerek muhteşem bir dizayn oluşturabilirsiniz. Bunun için seçeceğiniz banyo mobilyalarının büyük bir önem taşıdığını unutmayın. Bu noktayı göz önünde bulundurarak farklı formantlarda dizayn edilmiş banyo dolabı örneklerine göz atmanızı öneririz.

duravit banyo mobilya örnekleri

Beyaz rengin zarafetinden vazgeçemeyenler… Modern çizgiyle geleceği en güzel şekilde yansıtacak olan Happy d.2 serisi içinde yer alan ürünlere göz atmanızı öneririz. Beyaz rengin zarafetini ve şıklığını en güzel şekilde mekanınıza yansıtmanıza yardımcı olacaktır.

duravit banyo dolabı fotoları

Küçük banyolar için oldukça ideal bir seçim. Sadeliği ile benzersiz bir görünüme sahip olan yalın kenarları, açık ve kapalı mobilyalar arasında dengeli bir uyum sağlayarak farklı bir görünüm elde etmenize yardımcı oluyor.

Serinin devamını ve diğer banyo mobilya ürünlerine BURAYI tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Duravit Banyo Dolaplarına Bayılacaksınız ! Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık