DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Duvar Dekorasyonu İçin 5 Yaratıcı Fikir

1 yıl önce
9 kez görüntülendi

Duvar Dekorasyonu İçin 5 Yaratıcı Fikir

Yaşam alanlarınızın duvarlarını yeni bir görünüme kavuşturacak olan birbirinden farklı dekorasyon fikirlerini sizler için bugün bir araya getirdik. Her bir dokunuş duvarlarınızı farklı bir görsel estetiğe kavuşturacaktır. Evinizin ambiyansını değiştirecek sizlere bu konuda ilham verecek olan fikirlerimiz.

Sıcak renkler, samimi ortamlar oluşturun.

Bütçenizi zorlamadan uygun fiyatlarda duvarlarınızın görünümünü değiştirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken yeni trend duvar boyası renkleri arasından seçim yapmaktır. Bu seçimi yaparken mümkün oldukça ortama sıcak renk ve tonlarını seçmenizi öneririz. Aynı zamana biraz cesur biraz da çarpıcı renkler olursa daha farklı bir ambiyans yakalamış olursunuz.

Zengin ve elegan bir görünüm için duvar nişleri ve dekoratif duvar rafları

duvar niş örnekleri

Hem dekorasyonunuzu zengin gösterecek hem de duvarlarınıza yeni bir hareketlilik kazandırmak adına duvar nişlerinden yararlanabilirsiniz. Son dönemlerde niş uygulamaların farklı versiyonlarına rastladığımızı söyleyebiliriz. Özellikle aydınlatmalı duvar nişleri mekana farklı bir estetik kattığını söyleyebiliriz.

Niş uygulamaları kadar dekoratif raflarda çok dönemlerde oldukça popüler bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz. Farkınızla tarz yaratacak modern bir çizgi yakalanmak isterseniz de raf ünitelerinden yararlanabilirsiniz.

Doğal ve huzurlu ortamlar için ahşabın sıcaklığından yararlanın

duvar dekorasyon örnekleri

Evinizin dizaynında sade bir görünüm altında doğal ve huzurlu bir ortam oluşturmak isterseniz ahşap kaplamalardan yararlanabilirsiniz. Sakin bir ortam, yalın bir ambiyans oluşturmak isteyenler için oldukça ideal bir seçim olduğunu söyleyebiliriz.

Sıradışı duvar dekorasyonları

Biraz sıradışı biraz da eğlenceli bir ortam oluşturmak için farklı yollar deneyebilirsiniz. Mesela evinizdeki boyalı kalemlerden yola çıkabilirsiniz. Öncelikle görünümünü değiştirmek istediğimiz duvarı belirliyorsunuz. Sonra buraya birbirinden farklı boyalı kalemleri monte ediyorsunuz. Sonuçta rengarenk bir görünüm elde etmiş olacaksınız.

Odun kütüklerini hiç farklı amaçta kullanmayı düşündünüz mü hiç. ” Nasıl yani ” 🙂 der gibisiniz. Hemen söyleyelim. Oduncuda kestireceğiniz birkaç kütüğü zevkinizin doğrultusunda boyayın. Sonra elde ettiğiniz bu kütükleri duvarınıza asınız. Hem yeni bir görünüm elde etmiş olursunuz. Hem de sizin için yeni bir hedef tahtası da oluşturmuş olursunuz. 🙂

değişik duvar dekorasyon fikirleri

Çerçevelere farklı bir bakış ve yorum katmaya ne dersiniz.Bunun içinde eski yaylı yataklardan yaralanabilirsiniz.

sıradışı duvar dekorasyon önerileri

 

 

 

 

Duvar Dekorasyonu İçin 5 Yaratıcı Fikir Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık