DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

2017’nin Trend Duvar Kağıtları

11 ay önce
8 kez görüntülendi

2017’nin Trend Duvar Kağıtları

Hem iş yerlerinizin hem de evinizin her alanı farklı bir güzelliğe kavuşturmak için duvar kağıtlarından yararlanabilirsiniz. Bildiğiniz gibi son dönemlerin vazgeçilmez dekorasyon uygulamaları arasında duvar kağıtları yer almaktadır. Duvar kağıdı uygulamaları sayesinde yaşam alanlarımızın dizaynı daha bir güzelleşmeye daha bir elit görünüme kavuştu.

Sizlerde hem evinizin dizaynında hem de iş yerinizin dizaynında yeniliğe gitmeyi düşünüyorsanız 2017 yılında trend olacak olan duvar kağıdı modellerine şimdiden göz atıp, evinizin dizaynına kazandırabilirsiniz.

Dijital Duvar Kağıtları

Gelişen teknolojinin yaşam alanlarımıza kattığı güzelliklerden biride dijital baskılı duvar kağıtlarıdır. Alışılmış duvar kağıtları yerine ortamda gerçek bir manzara oluşturmak istiyorsanız tercihinizi dijital baskılı duvar kağıtları arasından yapabilirsiniz.

3d Duvar Kağıtları

Duvarlarınıza farklı bir bakış açısı kazandırmak için 3 boyutlu duvar kağıtlarından yararlanabilirsiniz. 3d duvar kağıdı tasarımları arasından seçim yapabileceğiniz gibi dilerseniz kendi duvar kağıdınızı kendinizde tasarlayabilirsiniz. Sizin için özel ve anlamlı olan bir fotoğrafı özel baskı sistemiyle 3 boyutlu bir duvar kağıdına çevirebilirsiniz. Hem oldukça özel bir duvar kağıdı elde etmiş olursunuz, hem de ortamda farklılık oluşturmuş olursunuz.

Manzaralı Duvar Kağıtları

Doğayı yaşam alanlarınıza yansıtabilirsiniz. Güzel bir deniz manzarası, romantik bir gün batımı ya da daha farklı bir doğa harikasını evinizin duvarlarına yansıtabilirsiniz.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık