DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Duvar Renklerinde Yeni Trendler Kobalt Mavisi

1 yıl önce
19 kez görüntülendi

Duvar Renklerinde Yeni Trendler Kobalt Mavisi

Duvarlarınızın renginde değişiklik yapmaya ne dersiniz ? Alışılagelmiş şampanya rengi,fildişi rengi,beyaz renk ve tonlarını vb. renkleri bir kenara bırakıp daha farklı renk ve tonlar denemeye ne dersiniz ? Mesela mavi renk grubu içinde yer alan kobalt mavisi gibi.

2017-duvar-renkleri-kobalt-mavisi-duvar-rengi

Gökyüzünün sonsuzluğunu ve denizin derinliğini simgeleyen bulduğu ortama rahatlatıcı bir enerji yayan aynı zamanda huzur ve mutluluk katmak için kobalt mavisini duvarlarınızla buluşturabilirseniz. Bu arada bu renk bazı boya kataloglarında gece mavisi ya da Parliament rengi olarak geçmektedir.

kobalt-mavisi-duvar-rengi-oturma-odasi-duvar-renkleri

Yaşam alanlarınızın dekorasyonuna huzuru ve sakinliği katacak olan bu renk aynı zamanda ortama sofistike bir enerji katacaktır. Evinizin konseptinde nasıl bir etki yarattığı görmek açısından ilk olarak oturma odalarınızda ya da salonunuzda tercih edebilirsiniz.

yatak-odasi-duvar-renkleri-2017-kobalt-mavisi-duvar-boyasi-uygulamalari-gorselleri

Dilerseniz yatak odanızın tek bir duvarında deneyerek hem odanıza nasıl bir enerji kattığını hem de sizin üzerinizde nasıl bir etki oluşturduğunu görebilirsiniz.

Bu rengi tek kullanabileceğiniz gibi farklı renk ve tonlarla kombine edip ortamda daha farklı bir görsellik elde edebilirsiniz. Bu renge en çok yakışacak olan renkler arasından her renkle uyum içinde olan beyaz renkle kombin edebilirsiniz. Bunun yanı sıra odalarınızın enerjisini artırıp farklı bir güzelliğe kavuşturmak adına nötr renkler arasında yer alan griyi de tercih edebilirsiniz. Ya da asaletin rengi olan siyahı tercih ederek farkınızı ortaya çıkartabilirsiniz. Biraz daha zengin ve elegan bir görünüm oluşturmak içinde zümrüt yeşilini de tercih edebilirsiniz.Kombin oluştururken renk tonlarının iyi ayarlanması gerektiğini unutmayın.

Denediğiniz ortamlarda istediğiniz sonucu elde ettiğinizde ise dilerseniz evinizin diğer ortamlarında farklı renk tonlarıyla kombinleyerek uygulayabilirsiniz. Dilerseniz iş yerinizin konseptin de elit bir görünüm elde etmek adına tercih edebilirsiniz.

Kobalt mavisi renginin yaşam alanlarınızın duvarlarında nasıl görüldüğünü görmek adına aynı zamanda sizlere ilham ve fikir vermesi adına sizler için hazırlamış olduğumuz görsellerimize göz atabilirsiniz. Aynı zamanda kobalt mavisinin yanı sıra mavi renginin diğer tonlarını da görsellerimizde görebilirsiniz.

Yaşam alanlarınızın dizaynında yeni bir görünüm elde etmek adına gelin ilk adımı duvarların rengini değiştirmekle başlayalım.

KOBALT MAVİSİ DUVAR RENGİ ÖRNEKLERİ

 

Duvar Renklerinde Yeni Trendler Kobalt Mavisi Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık