DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Duvarlarınıza Çok Yakışacak Dekoratif Duvar Saatleri

7 ay önce
11 kez görüntülendi

Duvarlarınıza Çok Yakışacak Dekoratif Duvar Saatleri

MÖ 4000’lerde Mısırlar tarafından hayatımıza giren saatler, günümüzde hala zamanı en iyi gösteren aletler arasında yer almaktadır. O günden bugün büyük bir değişime uğrayan saatler yaşam alanlarımızın vazgeçilmez unsurları arasında yeri almaya devam ediyor. Bildiğiniz gibi ilk etaplarda zamanı göstermek için o günün şartları göz önünde bulundurarak saatler yapılmıştır. Zamanla bu saatleri geliştirerek ve aynı zamanda değiştirerek farklı alanlarda kullanmaya başladık.

Geçmişten günümüze ulaşan saatleri şöyle bir göz öne getirdiğimiz kullandığımız saatler arasında şunları sayabiliriz. İlk etap hepinizin tahmin ettiği gibi kum saatleri yer alıyor. Sonra duvar saatleri, masa saatleri yer alıyor. Bunun yanı sıra hem zamanı öğrenmek hem de şık bir aksesuar olarak kol saatleri hayatımıza giriyor.

Şimdilerde yaşam alanlarımız için saat seçerken öncelikle nasıl bir görünüme sahip olduğuna bakarak seçim yapıyoruz. Bir taraftan bize zamanı gösterecek bir taraftan da dekoratif bir unsur olarak kullanabileceğimiz dekoratif saat tasarımları arasından seçim yapmaya başladık.

Bizde bugün bu küçük ayrıntıyı göz önünde tutarak hem dekoratif bir aksesuar olarak kullanabileceğiniz, hem duvar dekorasyonunuzu yeni bir görünüme kavuşturabileceğiniz dekoratif duvar saatleri arasından seçimler yaptık.

Dekoratif duvar saatleri arasında oldukça farklı modeller bulunmaktadır. Hemen hemen her zevke ve tarza hitap eden birbirinden değişik saatler bulmanız mümkün. Mesela sinema ile yakından ilgilenen arkadaşınıza bir hediye almayı düşünüyorsunuz. Hem farklı, hem özel hem de onun çok beğeneceği en güzel hediyeyi almak istiyorsanız sinema klaketi duvar saati hediye edebilirsiniz.

Renkli bir yaşam çizginiz var ise, aynı zamanda farklı dizaynlara sahip aksesuarlara evinizde yer veriyorsanız yukarıdaki görselde yer alan duvar saati tam size göre olduğunu söyleyebiliriz.Geometrik desenlerin bir araya gelerek oluşturduğu bu renkli duvar saati evinizin çizgisini zarif bir şekilde tamamlayacaktır.

Hem saat, hem tablo.Duvarlarınızı harekete geçirecek aynı zamanda ortama elit bir görüme kavuşturmak için tercihinizi kanvas duvar saati modelleri yana yapabilirsiniz.Parçalı kanvas duvar saatleri arasından seçim yaparak evinizin atmosferine farklı bir enerji katabilirsiniz.

Saatlerin devamını aşağıdaki galerimizde bulabilirsiniz.

Duvarlarınıza Çok Yakışacak Dekoratif Duvar Saatleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık