DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Duvarlarınızın Havası Değiştirecek Kanvas Tablolar

1 yıl önce
10 kez görüntülendi

Duvarlarınızın Havası Değiştirecek Kanvas Tablolar

Merhaba sevgili arkadaşlar. Yaşam alanlarımızı adım adım güzelleştirmeye devam ediyoruz. Bugün hedef noktamız yaşam alanlarımızın duvarları. Evimizin ve iş yerlerimizin duvarlarını daha görsel estetiğe hitap eden aynı zamanda zengin bir görünüme kavuşturacak olan tablolara göz atacağız. Tabi seçeceğimiz tablolar bütçemize de oldukça uygun olacaktır.

kanvas tablo görselleri

Son zamanlar yaşam alanlarımızın duvarlarına en çok yakışan tablolar arasında kanvas tablolar yer almaktadır. Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olduğunu farklı formantlarda ve tekniklerle hazırlanmış olduğunu söyleyebiliriz.Yaşam alanlarımızın dizaynı yeni bir görünüme kavuşturacak olan bu tablolar kimi zaman değişik boyama teknikleriyle dizayn edilerek karşımıza çıkmaktadır. Kimi zamanda teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak dijital baskı yöntemi kullanılarak birbirinden şahane eserler ortaya çıkmaktadır.

şahane kanvas tablo örnekleri

Yapılışı konusunda küçük bir bilgiyi sizlere paylaşalım. Evlerimizin ve iş yerlerimizin ambiyansını değiştirecek olan bu şahane eserlerin iskelesinde ağaç tercih edilmektedir. Ağacın tercih edilmesinin nedeni ise ağacın hem hafif hem de daha dayanıklı olmasından dolayı tercih edilmektedir. Bu dipnotu göz önünde bulundurarak seçimlerinizi bu yönde yapabilirsiniz.

Gelelim, yaşam alanlarımızın konseptine uygun duvarlarımızın ruhunu yansıtacak aynı zamanda görsel bir estetik katacak olan kanvas tablo çeşitlerine.

En çok ledli,parçalı ve saatli kanvas tabloların duvarlarımızın süslediğini görmekteyiz. Her birinin farklı bir ruhu yansıttığını söyleyebiliriz. Mesela led ışıklı olanlar yatak odalarına romantik bir ambiyans oluştururken, çocuk odalarında geceleyin odayı aydınlatmak için tercih edilir.

en güzel kanvas tablo resimleri

Yukarıda sizlerin beğenisine sunduğumuz örneği ele alalım. Görsel açıdan bakacak olursak oldukça romantik bir görünüme sahip olduğunu söyleyebiliriz. Bu eseri yatak odanızda ya da oturma odanızda tercih edebilirsiniz. Ya da farklı bir alan olarak evinizin antresinde tercih edebilirsiniz. Mesela sokak kapısına karşılık gelen duvara asabilirsiniz. Böylelikle size gelen misafirleriniz gözü ilk bu noktaya odaklanacak ve evinizin dizaynı hakkında ilk izlenimleri oluşmaya başlayacaktır.

Biraz önce de dediğimiz gibi parçalı kanvas tablolarda oldukça tercih ediliyor. Özellikle salonlarını zengin ve elegan bir görünüme kavuşturmak isteyenler 2’li,3’lü ya da 5’li parçadan oluşan eserleri tercih etmektedirler.

ŞAHANE KANVAS TABLO ÖRNEKLERİ

Duvarlarınızın Havası Değiştirecek Kanvas Tablolar Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık