DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

DYO Boya 2017 Dış Cephe Duvar Renkleri

9 ay önce
26 kez görüntülendi

DYO Boya 2017 Dış Cephe Duvar Renkleri

Yaşam alanlarımızın iç cepheleri kadar dış cephesinin görünümü de önemlidir. Evimizin ya da binamızın çevresindeki binalardan ayıran en büyük ayrıntılar arasında duvar rengi yer alır. Aynı zamanda bu duvar rengi göz estetiğine hitap ederek çevresindeki binalardan bir adım daha ön plana çıkarlar.

Peki iş yerimizin,sitemizin ya da villa tipi evlerimizin dış görünümü yenilemek görsel bir estetiğe kavuşturup çevresindeki yerleşim birimlerinden bir adım daha ön plana çıkarmak için hangi renk ya da renkleri tercih etmeliyiz.

Bildiğiniz gibi hem iç cephe de hem de dış cephe de birbirinden kaliteli boya markaları bulmaktadır. Her bir boya firmasının kendi has bir renk paleti bulunmaktadır. Bugün boya sektöründe hizmet veren markalar arasın 2017 Dyo Boya Renk Kataloğu içinde yer alan Dyo Dış Cephe Renk Kartelası seçtik.

Dyo boya iç cephe renklerinde olduğu gibi dış cephe renklerinde de farklı renk ve tonlara yer vermiş. Doğaya can veren renklerden esinlenerek hazırlamış olduğu dış cephe renkleri binanızın dış görünüme farklı bir canlılık katacak güzellikte olduğunu söyleyebiliriz.

Bildiğiniz gibi evimizin ya da iş yerimizin dizaynı için kullandığımız renkler bizim bir nevi iç dünyamızın dışa vurma şeklidir. Bu açıdan baktığımızda evimizin ya da iş yerimizin dış cephesi için seçtiğimiz renk ya da renkler hem bizim iç dünyamızın bir yansıması hem de yaşam alanlarımızın dizaynı hakkında küçük bilgiler verir.

Peki ; bizim iç dünyamızın bir yansıması olan aynı zamanda evimizin dizaynı hakkında ilk ipuçlarını veren renkler arasından hangi rengi seçmeliyiz ?

Öncelikle duvar boyası rengi seçerken bazı noktaları göz önünde bulundurmak gerekir. Öncelikle seçeceğimiz duvar boyası renginin ilk bakışta fark edilecek bir güzellikte olmalı. Sonra gözü fazla yormayan aynı zamanda göz estetiğine hitap eden renk ve renk tonları arasından seçim yapmalıyız.

Dyo boya dış cephe renk paleti içinden bir kaç renk önerisinde bulunmamız gerekirse şunları söyleyebiliriz. Eğer tercihiniz açık renklerden yana kullanmak isterseniz balat – kuzey- kirli beyaz. Koyu renklerde ise ; senfonik mavi – vizon -günebakan

Aramalar:

  • dyo dış cephe boya renkleri
  • iç cephe boya renkleri kataloğu
  • dış cephe boya renkleri
  • dış cephe boyası örnekleri
  • dış cephe duvar renkleri
  • dyo dış cephe boya renkleri 2017
  • ev için dış cephe boya rekleri

DYO Boya 2017 Dış Cephe Duvar Renkleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık