DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Yılbaşı Süslerini Kendiniz Yapmaya Ne Dersiniz

11 ay önce
10 kez görüntülendi

Yılbaşı Süslerini Kendiniz Yapmaya Ne Dersiniz

Bir taraftan el becerinizi konuşturmak bir taraftan da evinizde yıl başının ambiyansını oluşturmaya ne dersiniz. Kendinizin yapacağı birkaç basit yılbaşı süsüyle evinizde bu atmosferi yaşatmak mümkün. Üstelik öyle büyük bir masrafa da gerek yok.

İşte sizlere birbirinden şahane el yapımı yılbaşı süslemelerden birkaç öneri.

Öncelikle evi süslemek için birkaç kozalağa, çam yapraklarına ağaç dallarına ihtiyacımız olacak. Bu ihtiyacı kolaylıkla doğadan karşılayabilirsiniz. Bir de kar spreyine ihtiyacımız olacak.

Öncelikle görsel ve ışıltılı bir estetik elde etmek için kozalakları altın sarısı spreyle boyayabilirsiniz. Ya da daha romantik bir ambiyans oluşturmak için kırmızı rengi tercih edebilirsiniz.

Bir kavanozun ya da cam bir şişenin içerisini önce kar spreyi sepin. Yapay kar görünümü elde etmek için Sonra hazırlamış olduğunuz kozalakları bu kavanozun içine yerleştirin.

Durumu biraz daha kişileştirmek için renkli küçük not kağıtlarına iyi dileklerinizi yazarak kavanozun içerisine yerleştirebilirsiniz.

Hem yılbaşı içinde hem de diğer günlerde kullanabileceğiniz diğer bir alternatifte kapı süsüdür. Kendi kapı süsünü kendiniz yaparak farkınızı ortaya bırakabilirsiniz.

 

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık