DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

En Güzel Banyo Paspasları Vivense’de

8 ay önce
12 kez görüntülendi

En Güzel Banyo Paspasları Vivense’de

Vivense banyo paspası modelleri ile banyolarınızı daha şık bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Sevgili arkadaşlar hatırlayacağız üzere daha önceki yazılarımızda Vivense’nin değişik mobilya ürünlerini ve ev dizaynı tamamlayıcı ürünleri paylaşmıştı. Bugün bir değişiklik yapıp Vivense’nin ürün gamında yer alan birbirinden güzel banyo paspaslarını sizlerle paylaşacağız.

Banyo paspasları bir taraftan banyolarının görselliğine estetik katarken bir taraftan banyo da oluşabilecek küçük kazalardan da korurlar. Biliyorsunuz evin en ıslak ve nemli kalan alanlardan biri banyodur. Bazen bu alanlarda küçük kazalar olabiliyor. Hem bu kazaları önlemek hem de zemini kuru tutmak için paspaslardan yararlanırız.

Peki,banyo paspası seçerken nelere dikkat etmeliyiz. Her şeyden önce altı kaymaz tabanlı paspaslar arasından seçim yapmalıyız. Sonra banyonun görselliğine estetik katacak aynı zamanda mekanın konseptine uyum sağlayacak bir model seçmeliyiz.

Şimdi sizlere banyolarınızın ambiyansı değiştirecek olan ortama yeni enerjiler yayacak olan Vivense banyo paspas modellerini paylaşacağız.

49 TL

Eğer büyük ve geniş bir banyonuz varsa oval modeller arasından seçim yapabilirsiniz.Mesela yukarıdaki bir modelini düşünebilirsiniz. Pembe renginin güzelliğini şık bir şekilde mekanınıza yansıtmış olursunuz, hem de üzerindeki gül desenleriyle ortamda bahar havası oluşturmuş olursunuz.

109 TL

Dilerseniz tercihinizi 2’li ya da 3’lü klozet takımlarından yana kullanabilirsiniz.Paspaslar kadar klozet setleri de oldukça kullanışlı ve havalı bir görünüme sahip olduklarını söyleyebiliriz.

18 TL

Biliyorsunuz gelişen teknolojinin yaşam alanlarımıza görsel açıdan büyük bir katkısı var.Bunlardan biride dijital baskılı tekstil ürünleridir.Düz bir renkten oluşan bir ürün yerine daha böyle renkleri ve desenleri canlı bir ürün düşünürseniz tercihinizi dijital baskılı banyo paspas modellerinden yana yapmanızı öneririz.

Vivense banyo paspası fiyatları konusuna gelecek olursak,fiyatların şuan için oldukça uygun ve indirimde olduğunu söyleyebiliriz.

Son olarak paspasların temizliği konusuna da kısaca bir değinelim.

Bu ürünleri çamaşır makinesinde 30°C ‘de yıkayabilirsiniz.

Kullanım sıklığını göz önünde tutarak haftada en az 2 kere paspasların temizliğini yapmalısınız.

Rahatlıkla elektrikli süpürge ile temizleyebilirsiniz.

Dilerseniz de silkeleyebilirsiniz.

Şimdide banyolarınıza güzellik katacak olan birbirinden farklı renk ve desenlere sahip modellere bakalım.

 VİVENSE BANYO PASPASI MODELLERİ

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık